Контузії, головний біль і нічні кошмари: як почуваються медики, які потрапили під обстріл на Чернігівщині

09 ЖОВТНЯ 2025, 10:47

7199

Василенко Соломія

Контузії, головний біль і нічні кошмари: як почуваються медики, які потрапили під обстріл на Чернігівщині

Контузії, головний біль і нічні кошмари: як почуваються медики, які потрапили під обстріл на Чернігівщині

19 вересня росіяни обстріляли машину швидкої допомоги. На трасі поблизу села Прогрес Чернігівського району під удар дрона потрапила автівка цивільних. У машині було троє: водій та двоє пасажирів. На виклик виїхала поліція та «швидка» з медиками з Козельця. Медики доїхали до потерпілих, почали надавати допомогу. І тут крилатий гад ударив по медиках. Постраждали дві фельдшерки і водій «швидкої». Це перший такий випадок у Чернігівській області.

Медиків направили до Козелецької районної лікарні. 33-річна Ольга Лук’яненко та 40-річна Дар’я Крюкова, жінки-фельдшерки, і 51-річний Олександр Журавель, водій карети швидкої допомоги, тиждень перебували на лікуванні. У четвер, 25 вересня, їх на одну ніч відпустили додому. 

Дар’я проживає в Козельці. Ольга поїхала додому в село Тополі, Водій Олександр — у Лихолітки.

— Періодично чуємо, як літають і вибухають шахеди. Але такого ми не очікували. Вибухи я чула ввечері близько 21.00. А вже вночі мені Саша зателефонував і сказав, що потрапив під обстріл. Досі скаржиться на сильний головний біль. Приїхав додому помитися. Завтра повернеться і продовжить лікування, — схвильовано розповіла про подію Олена ЖУРАВЕЛЬ, дружина водія швидкої допомоги. 

— У всіх діагноз контузія і стресовий розлад. Скаржаться на сильний головний біль та шум у вухах. Кажуть, що мучать нічні кошмари. Стан середньої тяжкості. Вони знаходяться в неврологічному відділенні, — розповіла Леся РОЗДОБУДЬКО, медична директорка Козелецької районної лікарні.

Наразі управління Держпраці в Чернігівській області вивчає цю справу як нещасний випадок на виробництві. У прокуратурі цю подію розслідують за ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України «Воєнний злочин». 

Джерело: "Вісник Ч", авторка Юлія НІТЧЕНКО

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Ще більше цікавої інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

У Києві вдруге відклали справу Микитася та Філатова: через колишнього голову Любецької громади

30 ГРУДНЯ 2025, 16:18

Фото

Хто вкрав у чернігівців Різдво: у місті встановили народну ялинку

30 ГРУДНЯ 2025, 15:38

«Мій світ став болем»: удова чернігівського журналіста звернулася до покійного чоловіка

30 ГРУДНЯ 2025, 14:11

На Чернігівщині оголосили обов'язкову евакуацію з 14 сіл

30 ГРУДНЯ 2025, 12:34

Їли й годували худобу: на Чернігівщині росте червонокнижна рослина

30 ГРУДНЯ 2025, 10:56

Фото

Новгород-Сіверський район під атакою ворога: є руйнування

30 ГРУДНЯ 2025, 10:03

Служив у навчальній частині: чернігівець помер від запалення легень

30 ГРУДНЯ 2025, 09:28

ТОП-переглядів