Картопля померзла. І соняшник

25 ТРАВНЯ 2024, 10:21

2912

Картопля померзла. І соняшник

Картопля померзла. І соняшник

У селі Підлісному Кіптівської громади на Козелеччині рано-вранці 14 травня було мінус 0,6 градуса. Городина покрилася памороззю.

Картопля померзла? — поцікавилася у Володимира КУЧМИ, голови Кіптівської громади.

— Місцями. У мене, наприклад, небагато її посаджено, тому не сильно переживаю. Якщо дві корзини пропало, то ще дві посаджу.

У аграріїв на Чернігівщині померзли гектари соняшнику, ото біда. Будуть пересівати.

Поморозило картопляне бадилля на Ніжинщині, Новгород-Сіверщині, Сновщині, в Чернігівському районі. Хто повкривав городи біля хати ряднами, плівкою чи агроволокном, радіють.

На фруктових деревах осипався цвіт, пропала зав’язь ранньої полуниці. «Здохла» не загартована розсада, висаджена з теплиць.

— Масштабних заморозків не було. Проте кілька ночей у повітрі спостерігалося до двох градусів морозу. В основному, на півночі та північному сході області. Там у нас є метеостанції у Семенівці, Покошичах та Сновську.

Майже по всій області у деяких місцях на висоті два сантиметри над грунтом було до п’яти градусів морозу, — повідомляє Ірина ГЛУЩЕНКО, завідувачка сектору метеопрогнозів Чернігівського обласного центру з гідрометеорології.

Джерело: "Вісник Ч", авторка  Валентина ОСТЕРСЬКА

"Час Чернігівський" писав про таке: 

 

Схожі новини

На Чернігівщині 40 вантажівок приїхали по зерно: по них поцілив «Іскандер»

16 ЖОВТНЯ 2025, 20:27

Вiдео

Чотири «шахеди» за 10 днів: мобільну вогневу групу сил ТрО відзначили нагородами

16 ЖОВТНЯ 2025, 19:28

Тепер не "Казка", а сквер Трампа: як реагують чернігівці на перейменування

16 ЖОВТНЯ 2025, 17:12

Жителі Чернігівщини можуть оформлювати нерухомість і бізнес будь-де в Україні

16 ЖОВТНЯ 2025, 16:04

Здав кров понад 150 разів - донор із Чернігівщини отримав звання від Зеленського

16 ЖОВТНЯ 2025, 14:43

Захисник із Чернігівщини помер від отриманих поранень - до 28 дня народження не дожив 10 днів

16 ЖОВТНЯ 2025, 13:25

"Хочеться заклад передати в добрі руки": громада шукає нового директора ліцею

16 ЖОВТНЯ 2025, 11:49

ТОП-переглядів