Інструктори-волонтери з Чернігова навчили більше 3 тисяч воїнів знанням тактичної медицини

11 КВІТНЯ 2024, 20:50

707

Артем та Дмитро, інструктори ГО "Тактична медицина Siver"

Базові знання тактичної медицини надзвичайно рятують життя і здоров’я військовим на полі бою. Тому інструктори-волонтери з ГО "Тактична медицина Siver" намагаються навчити якомога більше українських захисників. За їх плечима вже більше 3 тисяч навчених воїнів.      

Тактичні медики запрошують у свої лави нових інструкторів-волонтерів, бо запити на навчання зростають. А ще просять допомогти з придбанням манекенів для проведення тренінгів.  

"Наша організація називається ГО "Тактична медицина Siver". Ми навчаємо військових тактичній медицині. ГО складається з інструкторів-волонтерів, які теж пройшли навчання. Маємо засоби, спорядження, викладаємо якісну домедичну допомогу і тактичну медицину. Вона потрібна кожному військовому, щоб вміти надавати допомогу в перші хвилини, бо більшість поранень критичні на початку. Це потребує мінімум знань, але важливих знань, які повинен знати кожен військовий", - розповів Дмитро, інструктор-волонтер ГО "Тактична медицина Siver".

Дмитро, інструктор ГО "Тактична медицина Siver"

Дмитро

"Із 2014 року тактична медицина змінилася: базові поняття, самі засоби допомоги, відійшли від радянських стандартів, жгутів, знеболюючих. Намагаємося донести до військових, що треба слідувати новим стандартам", - каже Артем, інструктор-волонтер ГО "Тактична медицина Siver".

Артем, інструктор ГО "Тактична медицина Siver"

Артем 

"Ми кожного місяці збільшуємо оберти, кількість тренінгів, за минулий місяць 454 людини. Мали завантажений графік. Хочеться більше, потреби зростають, нас знають, запрошують в частини. Є потреба в інструкторах. Якщо є бажаючі спробувати навчатися, то ви зможете бути інструктором і викладати потрібні знання. За час існування ми навчили більше 3 тисяч військових", - каже Дмитро.

"Наші навчання базуються на доказовій медицині, яка створююєтся на підставі статистики. Наша війна найбільш масштабна, яка була за останні десятиліття. Настанови змінюються і важливо, що наші навчання базуються на навичках не однєї людини, а базуються на світових стандартах", - розповів Артем.

"Час Чернігівський" писав про таке: Як у громаді організувати тренінги з домедичної допомоги

Схожі новини

Суди за неявку по бойовій повістці: зібрали деякі приклади по Чернігівщині

26 ТРАВНЯ 2024, 16:56

Військові повідомили деякі подробиці щодо вибуху в Чернігові 25 травня

26 ТРАВНЯ 2024, 14:29

Герою назавжди 22, єдина дитина в родині: рідні просять за петицію щодо присвоєння звання Героя України

26 ТРАВНЯ 2024, 13:54

«Коли почало бахкати — тривоги не було, але я увімкнула сирену". Стріляли з РСЗВ

26 ТРАВНЯ 2024, 12:21

Подружжя вчителів із Чернігівщини власноруч збирає дрони

26 ТРАВНЯ 2024, 11:22

Ворог обстрілював найпівнічніші громади Чернігівщини: ситуація на ранок 26 травня

26 ТРАВНЯ 2024, 08:19

Трьох загиблих бійців ЗСУ поховали на Чернігівщині

26 ТРАВНЯ 2024, 00:31

ТОП-переглядів