Хто може очолити чернігівський НОК у грудні?

Гру 04, 09:48

1327

Хто може очолити чернігівський НОК у грудні?

На фото один із заходів НОК, вітають іменитих спортсменів

7 грудня за планом у Чернігові відбудеться ХІV звітно – виборна Асамблея  громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області», на якій обиратимуть голову чернігівського осередку.

Хто може очолити відділення? І як оцінює свої зусилля на посаді чинний глава Валерій Куліч?

За словами очільника відділення, поки кандидатура одна - заступниця голови відділення Ніна Лемеш. Валерій Куліч коментує - утретє на посаду очільника Чернігівського НОК він не подаватиметься.

- Я і так пробув 2 терміни. Вважаю, що встиг зробити чимало. Які мої здобутки? На Асамблеї я представлю свій звіт. Про власні досягнення не зовсім коректно розповідати самому, тож, хай люди дадуть оцінку, - говорить Куліч.

За даними "Часу Чернігівського" будуть і інші кандидати на голову, адже часи одноголосних "ЗА" у НОК давно минули після Революції Гідності. Тим більше після скандалів у Національному олімпійському комітеті в Києві.

До речі, чернігівський функціонер НОК розповів про своє бачення ситуації, яка склалася у Національному олімпійському комітеті в Києві.

Нагадаємо, у багатьох медіа обговорювали оновлений склад НОК після виборів президента (ним став Вадим Гутцайт), де опинилося чимало політиків, зокрема, з одіозною репутацією: Нестор Шуфрич, Григорій Суркіс, Олександр Волков, Равіль Сафіуллін, Ельбрус Тедеєєв, Олександр Герега і багато інших.

Такий список оприлюднив відомий український футболіст Роман Зозуля у соцмережах.

Перелік одразу викликав скандал. Валерій Куліч апелює: насправді у цій історії НОК ні до чого.

- Скандальні ці постаті - вони всі з федерацій. Тому питання до федерацій. Вони ж за обов’язковою квотою делегували по 2 представника до НОК. Чому ці організації, знаючи бекграунд цих людей, роками тримали їх у себе на посадах?

Більшість членів НОК - якраз і є представниками федерацій з олімпійських видів спорту і саме федерації їх делегували до комітету. Їх має становити більшість за статутом. Кожна федерація - окрема громадська організація, куди втручатися не має права жоден урядовець, то як же тоді бути НОКу, зауважує Куліч.

Він переконаний: більшість журналістів, замість того, щоб роздмухувати сенсацію, спочатку мали б розібратися що і до чого, говорить чернігівець.

У середині листопада кілька членів НОК, зокрема, Андрій Шевченко, Нестор Шуфрич, Григорій Суркіс надіслали листи до Комітету про те, що вони йдуть з посади членів НОК.

Також публічно оголосив про те, що попросив себе виключити зі складу членів НОКу і Жан Беленюк.

"Час Чернігівський" знімав сюжет про спортивні змагання для бійців: Розвантаження для військових: на Чернігівщині вперше за час війни провели турнір для воїнів.

Схожі новини

Вiдео

Є шанс врятувати Ялівщину від забудови: чи дослухається мерія Чернігова?

Лют 08, 23:37

Скільки мільйонерів у Чернігові?

Лют 08, 18:18

Майбутня педагогиня із Прилук вчинила спробу самогубства

Лют 08, 16:06

Четверо загинули, а Сергій вижив. Про мати-суддю, яка розшукує сина. Анонс «Вісник Ч» на 9 лютого

Лют 08, 15:25

Вiдео

Веломайстер Євгеній Плакса полагодив сотні велосипедів для медиків, волонтерів та соцпрацівників Чернігівщини

Лют 08, 14:35

Чилійський архітектор презентував концепцію відновлення Будинку культури в Іванівці

Лют 08, 13:51

Угоди тижня: новий міст через Десну та утримання доріг у Чернігові

Лют 08, 13:17

ТОП-переглядів