Гурт з Чернігівщини, що співав про «Лісапет», розʼїхався хто куди

06 СІЧНЯ 2024, 12:41

11318

Гурт з Чернігівщини, що співав про «Лісапет», розʼїхався хто куди

Гурт з Чернігівщини, що співав про «Лісапет», розʼїхався хто куди

Знаменитий фолк-гурт «Чиста криниця», який прославився виконанням пісні «Лісапет» з семенівської Орликівки розʼїхався хто куди

Його прозвали «Лісапетним батальйоном» з села Орликівка. Хоча в житті це ансамбль «Чиста криниця» з Семенівської громади. І нині колектив роз’їхався.

Ганна Козіна, лідерка гурту, живе в Чернігові. Покинула рідне прикордонне село після масованих обстрілів рашистами, пише «Вісник Ч».

Орликівські бабусі в автобусі у 2012 році заспівали пісню «Лісапетного батальйону» Наталії Фаліон «Лісапєт» і прославилися.

Відео попало в інтернет, стало поширюватися. Досі ролик має близько 750 тис переглядів на YouTube і з півтисячі коментарів. На відео жінки співають пісню в автобусі, відʼїжджаючи від драмтеатру у Чернігові. 

— Мирне життя — це було так недавно і так давно, — журиться Ганна Козіна. — Я виїхала з Орликівки в серпні цього року. 29 липня, у суботу, був сильний обстріл. Ми там ще кілька днів побули. Хата моя напівзруйнована. Веранда практично вся знищена. Живу в доччиній квартирі. 

Де ваші подруги-співачки з гурту «Чиста криниця»?  

— Роз’їхалися, і скоріш за все, назавжди. Нас було шестеро з самого початку. Зі старого складу лишилося троє: я, Раїса Семененко, Галина Бондар. Троє померло. Першою — Валентина Семенченко. Потім Наталія Шаповал. Третьою — Ніна Єрмоленко, наша запєвала. Додалися нові співачки, теж виїхали. Оксана Бардакова, Наталія Мелачиш, донька Ніни Єрмоленко. Алла, директорка будинку культури, зараз у Києві.   

— «Чиста криниця» виступала останній раз у 2020 році на Дні села, — говорить Алла Протащук, староста Орликівки. — Інколи співали в клубі. Але вже не всім складом. В Орликівці зараз живе чоловік 20. Лишилися, незважаючи на обстріли, у кожного своя причина. Я працюю там у старостаті. На вихідні їду в Корюківку до сина.   

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Обстріляли три громади: ситуація на Чернігівщині на ранок 25 травня

25 ТРАВНЯ 2024, 08:23

У громаді на Чернігівщині повідомили про смерть бійця ЗСУ

25 ТРАВНЯ 2024, 05:25

Підозра секретарю Ніжинської міськради: що відомо?

24 ТРАВНЯ 2024, 21:27

«Жити в селі стає нестерпно»: жителі прикордоння Чернігівщини

24 ТРАВНЯ 2024, 19:17

Вiдео

«Хто достойний жити, так ці хлопці, але їх вже нема», - у чернігівській школі вшанували пам'ять випускників-героїв

24 ТРАВНЯ 2024, 18:15

Маленька свічка - велика біда: на Ічнянщині зайнялися житлові будинки

24 ТРАВНЯ 2024, 17:11

Фото

У соціальній пральні на Чернігівщині - нові машинки і сушарки. Хто купив

24 ТРАВНЯ 2024, 15:57

ТОП-переглядів