Найвідоміша ювелірка України зізналася, що розпочала бізнес з дідусевих золотих зубів

22 ЛИСТОПАДА 2023, 14:26

2444

Найвідоміша ювелірка України зізналася, що розпочала бізнес з дідусевих золотих зубів

Валерія Гузема

Таке зізнання чернігівка Валерія Гузема, дизайнерка ювелірних прикрас та засновниця власного однойменного бренду зробила у соцмережах.

Авторка бренду, який із задоволенням вдягають Перша леді України Олена Зеленська, акторки Міла Йовович та Кім Кетролл, розповіла про початок своєї справи.

«Мабуть тільки жінка може почати бізнес з дідусевих золотих зубів. Маю зізнатись, мені було страшно і я не була впевнена, чи взагалі з цього щось вийде. Я не знала, що таке PPO, EBITDA, не розуміла, як працює пробірна палата та що таке афінаж. Ще на самому початку мене пограбували, вкравши першу колекцію, гроші, які я мала віддати за роботу ювеліра та ще купу іншого», - каже Валерія, яка нещодавно стала мамою удруге, народивши доньку Селін.

Завдяки бізнесу, зізнається Валерія Гузема, вона дізналась, що таке хакерська атака і як можна в одну мить втратити все, що жінка збирала протягом року на розширення виробництва.

«Не буду вже розповідати про пожежу та купу інших негараздів. Бізнес — це виклик, проте це найзахоплююча подорож», - коментує дизайнерка.

Разом із косметичним брендом L'Oréal Paris Гузема пропонує підставити скористатися нагодою і поборотися за грант для жіночої справи. Щоправда, у коментарях чимало користувачок дорікнули Валерії за кампейн спільно з компанією, яка так і не покинула ринок росії.

Проєкт підтримки українських підприємниць розрахований на 10 грантів по 650 000 грн на запуск або розширення власної справи. Це можливість для створення, відновлення або масштабування бізнесу.

Також у складі журі і сама Валерія. Вона обіцяє особисто передивлятися усі заявки.

«Зверніть увагу, що проєкти, яким надаватиметься перевага, мають бути потенційно вагомими для суспільства. Дедлайн до 30 листопада. Скористайтесь цим шансом!», - пише чернігівка.

І щоб бути вірною собі до кінця - Валерія повідомила, що навіть комерційне промо бренду піде на користь.

Бо всі кошти за комерційні прояви на її сторінці перераховуються в її фонд. До речі, за останніми звітами фонд з 2021 встиг надати і роздати благодійної допомоги, зокрема, й військовим на 18 млн грн.

"Час Чернігівський" писав про таке:

 

Схожі новини

На Чернігівщині поховали загиблого на фронті командира штурмового відділення

26 ЛЮТОГО 2024, 23:01

Паводок на Чернігівщині сильнішатиме: чому взимку багато води?

26 ЛЮТОГО 2024, 20:40

У громаді на Чернігівщині прощатимуться із бійцем ЗСУ: жалоба триватиме 3 дні

26 ЛЮТОГО 2024, 18:54

Вiдео

В дітей треба вкладати душу і серце: чернігівські легкоатлети досягли успіхів на всеукраїнських змаганнях

26 ЛЮТОГО 2024, 18:26

Фото

Ліва рука залишилася під Бахмутом: "Художник" про життя після ампутації

26 ЛЮТОГО 2024, 17:02

Фото

У Чернігівській ОВА домовляються про партнерство із регіоном у Великій Британії

26 ЛЮТОГО 2024, 15:52

Фото

Понад 2 кг наркотиків та арсенал зброї: злочинців затримали на Чернігівщині

26 ЛЮТОГО 2024, 14:50

ТОП-переглядів