Група «Прозорість та підзвітність» аналізує отримані повідомлення про порушення

28 СІЧНЯ 2024, 14:35

499

Група «Прозорість та підзвітність» аналізує отримані повідомлення про порушення

Група «Прозорість та підзвітність»

На електронну пошту робочої групи «Прозорість та підзвітність»  prozorist@regadm.gov.ua надходять повідомлення від жителів області.

«Жодне з них не залишиться поза увагою, а вказані факти будуть обов’язково перевірені. Тож у разі виявлення зловживань, що стосуються сфери діяльності нашої робочої групи, повідомляйте на електронну адресу», – наголосив голова робочої групи Костянтин Мегем під час сьогоднішнього засідання.

Варто зазначити, що на це засідання ОДА офіційним листом запросила представника Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області.

Планувалося обговорити результати проведених перевірок закупівель, здійснених органами місцевого самоврядування, їхніми виконавчими органами/структурними підрозділами, юридичними особами комунальної форми власності, які є розпорядниками бюджетних коштів, а також структурними підрозділами Чернігівської ОДА та комунальними підприємствами.

Втім, свого представника Управління Північного офісу Держаудитслужби не делегувало, аргументуючи значною завантаженістю та тим, що посадові особи Управління не входять до складу цієї робочої групи. Аналітичні матеріали щодо результатів проведених моніторингів та перевірок закупівель у 2023 році все ж таки направили. Але за п’ять хвилин до початку засідання кур’єрською доставкою.

Як сказав перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем, часу проаналізували отримані дані не було. Тож їх учасники засідання взяли до уваги. Безпосередньо аналіз буде проведено пізніше.

Нагадаємо: на офіційному вебсайті ОВА створена рубрика «Прозорість та підзвітність». За посиланням можна знайти актуальну інформацію про проведені чи заплановані закупівлі за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, а також про проведені закупівлі структурними підрозділами ОДА з пороговою межею від 100 тис. грн. Рубрика постійно оновлюється.

Джерело: Чернігівська ОВА, прес-реліз

"Час Чернігівський" писав про таке: геріатричний пансіонат купив білизну у ФОП, який зареєстровано за 2 тижні до тендеру

Схожі новини

Авто зʼʼїхало в кювет, повипадали корита із мʼясом: на Чернігівщині поранили у живіт засновника мисливського господарства

20 ЛЮТОГО 2024, 22:14

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: викладачка англійської мови про те, як змінились учні за час війни, нові технології та мотивацію

20 ЛЮТОГО 2024, 18:20

Як ремонтують розмиту повінню дорогу в прикордонній громаді

20 ЛЮТОГО 2024, 17:07

Земельні махінації на 2,5 млн грн: у Чернігові чиновнику повідомили про підозру

20 ЛЮТОГО 2024, 15:51

Ніколи не їздила потягом і лише раз пила алкоголь: у Батурині місцева жителька відсвяткувала 106 років

20 ЛЮТОГО 2024, 14:52

Фото

Акторка з Чернігова показала свою квартиру, яку зруйнували росіяни

20 ЛЮТОГО 2024, 13:58

Фото

Борзнянські гирьовики стали кращими в Чернігові

20 ЛЮТОГО 2024, 12:51

ТОП-переглядів