Громади Чернігівщини допомагатимуть ветеранам

27 ТРАВНЯ 2024, 13:05

712

Під час Ради громад 24 травня підписано меморандум із надання ветеранських послуг за принципом "єдиного вікна"

Чернігівська область долучилась до проєкту Міністерства у справах ветеранів із надання ветеранських послуг за принципом "єдиного вікна". Відповідний меморандум підписали 24 травня під час Ради громад представники Мінветеранів, Чернігівської ОВА та обласної ради.

"Міністерство у справах ветеранів України на сьогоднішній день розбудовує і трансформує існуючу систему ветеранської політики з докорінною її зміною і наближенням її до ветеранів і до конкретних громад. Наша ключова задача – замкнути мережу «єдиних вікон» для ветеранів в рамках яких ветерани і члени сімей загиблих зможуть звернутися в ЦНАП і за одне відвідання отримати максимальний спектр послуг, як тих, що передбачені для громадян так і суто ветеранських послуг", - каже Руслан ПРИХОДЬКО, заступник міністра у справах ветеранів України.

Руслан ПРИХОДЬКО, заступник міністра у справах ветеранів України

Руслан ПРИХОДЬКО

 

Меморандум дозволить спростити координацію сторін у наданні ветеранських послуг, але, як зазначив заступник голови ОВА Іван Ващенко, наразі документ лише офіційно закріплює співпрацю, яка вже склалася.

"Цей меморандум – це тільки публічна частина тієї великої роботи, що ми провели і важливо, що ми будемо проводити спільно з громадами для більш якісного надання ветеранських послуг, і не тільки ветеранських послуг, для осіб, які мають заслуги перед державою: для учасників бойових дій, членів їх родин, для членів сімей загиблих героїв. Ми бачимо цю модель як отримання всіх послуг у «єдиному вікні»", - каже Іван ВАЩЕНКО, заступник голови Чернігівської ОВА.

Іван ВАЩЕНКО, заступник голови Чернігівської ОВА

Іван ВАЩЕНКО

Ключове завдання меморандуму: зменшити кількість відвідувань ветеранами державних органів та установ, наблизити послуги до людей. До меморандуму приєдналися  всі 57 громад Чернігівської області. Їх представники кажуть: ініціатива наразі вкрай необхідна.

"Цей меморандум потрібно було підписувати ще раніше, ми дуже раді, що його підписали зараз на рівні області, що всі мої колеги з розумінням віднеслись до цього, бо скоро хлопці почнуть повертатися, їм треба буде приділяти дуже багато уваги, з ними треба буде працювати і він зараз дуже актуальний", - переконана Лариса ШОВКОВА, голова Тупичівської ОТГ.

Лариса ШОВКОВА, голова Тупичівської ОТГ

Лариса ШОВКОВА

"Завдячуючи нашим ветеранам ми сьогодні маємо можливість жити, працювати і щось творити. Тому ми зобов’язані їм допомогти всім тим, що у нас є. І ми це будемо робити", - прокоментував Валентин БОЙКО, голова Дмитрівської ОТГ.

Валентин БОЙКО, голова Дмитрівської ОТГ

Валентин БОЙКО

До речі, сьогоднішнє засідання Ради громад пройшло у новому форматі: окрім зустрічі з керівниками області представники громад попередньо визначилися з тематичними панелями, до роботи яких хотіли б долучитися.

"Прекрасний, дієвий формат. Я вважаю, що треба практикувати . Сьогодні ми обирали, яку нам панель зайняти, в подальшому ми це прокатали і будемо визначатись і більш дієвіше брати в ньому участь. Це прекрасний формат", - каже Валентин БОЙКО.

Під час Ради громад 24 травня підписано меморандум із надання ветеранських послуг за принципом "єдиного вікна"

Автори: журналіст Арсен Чепурний, оператор Дмитро Фальчевський

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Авіакатастрофа в Броварах: родина загиблого бортмеханіка з Ніжина очікує на правду

15 ЧЕРВНЯ 2024, 21:33

Вiдео

"Клас безпеки" створили для дітей із вадами зору в Чернігові

15 ЧЕРВНЯ 2024, 20:42

77 дітей й досі під обстрілами

15 ЧЕРВНЯ 2024, 18:50

На Чернігівщині фермер замість льону вирощує гарбузи

15 ЧЕРВНЯ 2024, 15:48

Вiдео

«Із 2013 року наш підрозділ врятував до 100 людей», - спецпризначенець ДСНС Олександр Ольховик про врятовані життя, медаль і професію

15 ЧЕРВНЯ 2024, 14:11

Заповів поховати себе біля дружини: на Чернігівщині прощались із бійцем ЗСУ

15 ЧЕРВНЯ 2024, 13:26

В овочево-ягідних рядах Чернігівщини падають ціни. Почім суниця, кабачки й молода капуста

15 ЧЕРВНЯ 2024, 10:21

ТОП-переглядів