Горіли "Веселі бобри". На підприємстві переконані, що це не підпал

25 ЛИПНЯ 2024, 15:11

3786

Горіло 450 квадратів із 1000: як рятувальники з Чернігівщини загасили "Веселих бобрів"

Фото ілюстративне

Андрій Коляденко, рятувальник, 14 липня вночі разом з колегами гасив пожежу на підприємстві «Веселі бобри» в Козельці

— Усі пожежі небезпечні, —  відмічає Андрій КОЛЯДЕНКО, він же головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Чернігівського райуправління Головного управління ДСНС України в Чернігівській області. — Особливо в спеку. Тоді вночі було градусів 25 точно. 

Пожежа була складною ще й тому, що «Веселі бобри», як і справжні,  працюють з деревиною, виготовляють деревоволокнисті розпалювачі. Для камінів, мангалів, інших вогнищ. 

О пів на третю ночі, зі слів інспектора, про займання сповістив сторож. Горіла виробнича будівля.

— Залучали пожежні автомобілі: по одному з Носівки, Бобровиці, Остра і два з Козельця, — каже Андрій Коляденко. — Площа будівлі 1000 квадратів. Горіло 450.  

— Можливо, підпал заздрісників? — дзвоню на підприємство. 

—  Нас усі люблять, ніхто не заздрить, —  вважає Вячеслав БЕРІН, керівник. — Наразі розглядаємо версію, пов’язану з частими нічними відключеннями електроенергії. Продукція, що лежала поряд з обладнанням, загорілася внаслідок короткого замикання.

Як би не було, причина завжди одна, — додає, — нехтування пожежною безпекою. Спека чи не спека, але винуватці ми завжди самі. Уже розуміємо, що саме в  майбутньому треба зробити для попередження загорань.   

А поки що, за повідомленням департаменту цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації, встановлюють збитки. У «Веселих бобрів» згоріло 2400 рулонів розпалювача, виробниче обладнання, пошкоджено залізобетонне перекриття та стіни.  

В області щодня до десятка пожеж. Палають хати, хліви, смітники, жито на полі, трава, сухостій на неораних землях. П’ятий (дуже високий) клас небезпеки. 

Джерело: "Вісник Ч", авторка Тамара КРАВЧЕНКО

"Час Чернігівський" писав про таке:

* * *

Ще більше цікавої інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

Вiдео

Чекали місяцями, ідентифікували за ДНК: посмертні нагороди передали родинам полеглих Героїв

26 КВІТНЯ 2026, 20:11

Інсульт у 20-річного юнака: лікар розповів скільки часу є для порятунку у таких випадках

26 КВІТНЯ 2026, 18:29

Не повернувся із завдання в Курській області. Вважався зниклим безвісти. У громадах втрати

26 КВІТНЯ 2026, 16:36

Тихий і добрий чоловік забив палицею сусіда: через що конфлікт

26 КВІТНЯ 2026, 14:19

Жінка з Чернігівщині впізнала чоловіка на російських каналах

26 КВІТНЯ 2026, 12:40

Поліція та комунальники: що відбувається на місці прильоту в Чернігові

26 КВІТНЯ 2026, 10:17

Атака на Чернігів та околиці: пошкоджено багато приватних будинків у приміській громаді

26 КВІТНЯ 2026, 09:50

ТОП-переглядів