«Головне, щоб діти були в безпеці»: у Прилуках ліцей готується будувати укриття

21 ВЕРЕСНЯ 2025, 15:54

3329

Ліцей №9 у Прилуках

Ліцей №9 у Прилуках

У Прилуках ліцей готується будувати укриття. На майданчику Прозорро оголошено тендер. Аукціон відбудеться 25 вересня.

— Найпростіше укриття в ліцеї є. Це звичайний шкільний підвал. Ми там пофарбували, вирівняли підлогу. А поряд з ліцеєм побудуємо нове, розраховане на 250-300 учнів, — розповів Олег КОРОБКО, директор прилуцького ліцею №9. На посаді почав працювати з 18 серпня. — Це цільова програма для всіх прилуцьких освітніх закладів. Ми другі в місті подалися на тендер. Якщо все буде добре, за рік укриття збудуємо. Головне, щоб діти були в безпеці.

Будівельні компанії подаватимуть пропозиції на тендер до 20 вересня. Сума, виділена на побудову укриття, —  34,5 мільйона гривень. Кошти виділить держава і місцевий бюджет.

«Головне, щоб діти були в безпеці»: у Прилуках ліцей готується будувати укриття

Джерело: "Вісник Ч", авторка Ольга МАКУХАʼ

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Ще більше цікавої інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

На Чернігівщині росіяни розбомбили АЗС: водіям нагадали про запас пального

06 ЧЕРВНЯ 2026, 21:27

Після кожного бою Олександр Усик приїздить у село на Чернігівщині

06 ЧЕРВНЯ 2026, 19:03

Пряма мова

Сергій Зосименко: "Якщо хтось витрачає 160 тис доларів, щоб тебе вбити - ти чогось вартий"

06 ЧЕРВНЯ 2026, 16:11

Удова чернігівського ресторатора відкрила вже третій заклад у Житомирі: як ідуть справи

06 ЧЕРВНЯ 2026, 14:06

«Мамо, я тебе обрадую»: замість медалей — премія

06 ЧЕРВНЯ 2026, 12:05

«Відьмина трава» чи ліки? Медик попередив про небезпеку чистотілу

06 ЧЕРВНЯ 2026, 11:16

Чоловік з Чернігівщини будує каналізації з покришок

06 ЧЕРВНЯ 2026, 10:41

ТОП-переглядів