Герою назавжди 22, єдина дитина в родині: рідні просять за петицію щодо присвоєння звання Героя України

26 ТРАВНЯ 2024, 13:54

4792

Євгеній Калініченко, старший механік-водій інженерно-технічної роти, групи інженерного забезпечення військової частини А-4123

Євгеній Калініченко, старший механік-водій інженерно-технічної роти, групи інженерного забезпечення військової частини А-4123

На сайті Президента України розміщено петицію щодо присвоєння почесного звання Героя України (посмертно) військовослужбовцю ЗСУ старшому механіку-водію інженерно-технічної роти, групи інженерного забезпечення військової частини А-4123, Євгенію Калініченку.

Євгеній Калініченко народився 9 квітня 2001 року в Києві. Навчався і закінчив Канівську гімназію імені Івана Франка, де проявив себе як старанний, відповідальний, чесний, вихований, чуйний хлопець. Після закінчення гімназії вступив до Національного університету біоресурсів та природокористування України.

Із перших днів вторгнення ворога в нашу країну, Євген став добровольцем та вступив до складу лав територіальної оборони Києва. У травні 2022 року пішов служити до 67 ОМБр ДУК . Приймав участь в бойових діях в Миколаївській, а потім в Донецькій області.

«Євгеній був життєрадісним, оптимістичним, надійним товаришем для друзів. Захоплювався спортом, мав гарну фізичну підготовку. Мав добре серце, стійкий характер, був єдиною дитиною і онуком в сім’ї, він був головною опорою і підтримкою для нашої родини», - зазначає мати Євгена в петиції.

17 липня 2023 року, при виконанні бойового завдання в районі міста Сіверськ та селища Серебрянка, Донецької області Євген Калініченко загинув внаслідок пострілу ворожого снайпера…

Без сина залишились мати та батько, без онука та правнука – бабуся, дідусь та прабабуся. Євген був єдиною дитиною в родині.

Євгеній Калініченко, старший механік-водій інженерно-технічної роти, групи інженерного забезпечення військової частини А-4123

Підписати петицію можна ТУТ.

Джерело: Сайт Президента України, КаніВчанка

"Час Чернігівський" писав про петиції: 

 

Схожі новини

У громаді на Чернігівщині виділили кошти на поховання військових

27 СЕРПНЯ 2025, 20:18

Ворог на два дні залишив без світла тисячі людей на півночі Чернігівщини: що вдалося відновити

27 СЕРПНЯ 2025, 18:20

На День Незалежності Президент відзначив двох медиків державними нагородами

27 СЕРПНЯ 2025, 17:14

Біг по бездоріжжю з нуля: техніка, темп, спорядження

27 СЕРПНЯ 2025, 17:06

На День Незалежності зупинилося серце ветерана повномасштабної: на війні отримав тяжкі травми та хвороби

27 СЕРПНЯ 2025, 16:19

Фальшивий «мобільний оператор» ошукав жителя Чернігівщини на 64 тисячі гривень

27 СЕРПНЯ 2025, 16:09

Фото

Чернігів під атакою ворожих БпЛА: що відомо про наслідки

27 СЕРПНЯ 2025, 15:02

ТОП-переглядів