Геройський вчинок: на Чернігівщині полісмен гасив палаюче авто

21 ЖОВТНЯ 2023, 11:30

2907

Геройський вчинок: на Чернігівщині полісмен гасив палаюче авто

Геройський вчинок: на Чернігівщині полісмен гасив палаюче авто

Під час патрулювання міста Батурин Ніжинського району поліцейський офіцер цієї громади Ярослав Шевченко помітив на узбіччі дороги палаючий автомобіль. Водій легковика відчайдушно намагався впоратися з вогнем – йому на допомогу негайно кинувся поліцейський.

 Їду і бачу, що на узбіччя стоїть легковий автомобіль, а з-під капота валить дим. Поруч з авто літній чоловік самотужки намагався приборкати вогонь. Діяти треба було негайно – я зупинився, схопив вогнегасник із службового автомобіля та кинувся на допомогу, – розповідає Ярослав Шевченко.

Спільними зусиллями разом з небайдужими громадянами, які також прибігли на місце події, пожежу автівки вдалося швидко загасити до прибуття рятувальників. На щастя, ніхто не постраждав.

На Чернігівщині полісмен врятував дідуся із палаючого авто

"Друзі, не будьте байдужими на дорозі. Якщо ви бачите, що хтось потребує допомоги, не проїжджайте повз, або наберіть 102!" - звернулись до жителів області в поліції.

Джерело: Сектор комунікації поліції Чернігівської області

"Час Чернігівський" писав про поліцію у Чернігівській області: 

Схожі новини

Вiдео

Стародавній напис на чернігівському храмі: нові дослідження дивують

18 БЕРЕЗНЯ 2026, 19:41

Незвичний птах: на Чернігівщині можна побачити лежня

18 БЕРЕЗНЯ 2026, 18:36

Березовий, кленовий і горіховий: секрети збору та зберігання соків

18 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:06

Вiдео

З шкільного класу на мінне поле: як сільський вчитель став сапером ДСНС

18 БЕРЕЗНЯ 2026, 16:34

Навчався в інтернаті, був підприємцем, а з початком війни пішов на фронт: громада втратила захисника

18 БЕРЕЗНЯ 2026, 15:49

«Урожайні» місця для штрафів водіям: на Чернігівщині з’явилися нові камери

18 БЕРЕЗНЯ 2026, 14:24

На Чернігівщині жителі хотіли розібрати російський дрон, щоб злити пальне

18 БЕРЕЗНЯ 2026, 12:50

ТОП-переглядів