Росіяни ударили по центру прикордонного міста на Чернігівщині

17 БЕРЕЗНЯ 2026, 08:02

5178

Михуля Юрій

Після обстрілів Новгорода-Сіверського. 17 березня 2026 року

Після обстрілів Новгорода-Сіверського. 17 березня 2026 року

Близько опівночі 17 березня російська армія безпілотниками ударила по місту Новгород-Сіверький. Ворог застосував два ударних БпЛА типу «Герань».

"Ціллю терористів стала будівля, де розташовані місцеві магазини. Також пошкоджень зазнали прилеглі житлові будинки, комерційні та адміністративні споруди", - повідомив начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.

Пізніше стало відомо, що після влучання горів універмаг «Ярославна». Вогнеборці локалізували пожежу. Пошкоджень зазнала навколишня житлова забудова та цивільна інфраструктура. Частково порушено газопостачання.

Джерело: Новгород-Сіверька РВА

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Велика мережа передумала закриватися? У компанії пояснили ситуацію

26 ЧЕРВНЯ 2026, 09:41

Атака на Новгород-Сіверський район: житло та енергетика

26 ЧЕРВНЯ 2026, 08:37

Росіяни ударили по двом АЗС: поблизу Чернігова та в Корюківці

25 ЧЕРВНЯ 2026, 20:07

Пряма мова

Удари по Москві і блокада Криму: воєнний оглядач про успіхи ЗСУ

25 ЧЕРВНЯ 2026, 19:51

У Гданську підписали важливу угоду для Чернігівщини: про що йдеться

25 ЧЕРВНЯ 2026, 17:50

Справляється там, де сапка не проходить: чоловік змайстрував приспособи для городу

25 ЧЕРВНЯ 2026, 16:42

Лабораторні блоки живлення та обладнання для ремонту в роботі сервісного центру

25 ЧЕРВНЯ 2026, 16:32

ТОП-переглядів