Фантастичний успіх кікбоксерів: на Чемпіонаті України чернігівці виграли більше 150 нагород

05 ТРАВНЯ 2024, 18:43

973

Фантастичний успіх кікбоксерів: на Чемпіонаті України чернігівці виграли більше 150 нагород

Збірна Чернігівщини з кікбоксингу вперше в своїй історії виграла командний залік Чемпіонату України серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей.

Змагання проходили у Києві наприкінці квітня. На них виступили більше 100 наших земляків. Чернігівці здобули перемогу не кількістю, а якістю, вигравши феноменальну кількість медалей – понад 150, з яких 68 – золоті.

"Команда була сформована, як з титулованих спортменів, так і були новачки. Хвилювалися, але справилися і показали з кращої сторони. Ми були другі, треті, у 2023 році на кубку вперше стали першими в командному заліку. Поставили ціль максимальну", - каже Роман Луданик, старший тренер збірної Чернігівської області з кікбоксингу.

Роман Луданик, старший тренер збірної Чернігівської області з кікбоксингу

Роман Луданик

Три золота здобув студент Чернігівського колегіуму» Антон Док. Каже, чернігівці були сильною і дружною командою, що у підсумку і принесло успіх.  

"Сумарно на змаганнях провів 6 боїв і отримав 3 золота. Командна підтримка - це обов’язково. Коли в поєдинку, коли команда підтримує тебе, то воно надихає і мотивує в поєдинку. Ось так ми отримали перше місце", - розповів  Антон, чемпіон України з кікбоксингу.

Антон, чемпіон України з кікбоксингу

Антон

Успіх чернігівської команди – це спільна, важка праця тренерів, спортсменів з усієї області, де культивують цей вид єдиноборств. Неабияк підтримували своїх дітей батьки.   

"Впершу чергу хочу подякувати ЗСУ за можливість залучати молодь, тренуватися в такий непростий час. Хочу подякувати батькам спортсменів. Це ключова родина, які завжди підтримують, вкладають свою душу, хочу подякувати тренерам, друзям, які підтримують. На базі Чернігова працює кілька тренерів, є команди Семенівки, Новгород-Сіверського, Прилук, в Киїнці, Білоусі, Олишівці, Сновську, щоб в кожному куточку розвивався цей масовий вид спорту", - пояснює Сергій Кужельний, віце-президент чернігівської обласної федерації кікбоксингу.

Сергій Кужельний, віце-президент чернігівської обласної федерації кікбоксингу.

Сергій Кужельний

Після перемоги на Чемпіонаті України кращі чернігівські кікбоксери згодом готуватимуться до виступів на Чемпіонаті світу.

Автори: журналіст Юрій Михуля, камера Олександр Довбенко

"Час Чернігівський" писав про таке: «У думках нас уже відспівали», - дзюдоїстка Єлизавета Шевченко про перебування в полоні

Схожі новини

Суди за неявку по бойовій повістці: зібрали деякі приклади по Чернігівщині

26 ТРАВНЯ 2024, 16:56

Військові повідомили деякі подробиці щодо вибуху в Чернігові 25 травня

26 ТРАВНЯ 2024, 14:29

Герою назавжди 22, єдина дитина в родині: рідні просять за петицію щодо присвоєння звання Героя України

26 ТРАВНЯ 2024, 13:54

«Коли почало бахкати — тривоги не було, але я увімкнула сирену". Стріляли з РСЗВ

26 ТРАВНЯ 2024, 12:21

Подружжя вчителів із Чернігівщини власноруч збирає дрони

26 ТРАВНЯ 2024, 11:22

Ворог обстрілював найпівнічніші громади Чернігівщини: ситуація на ранок 26 травня

26 ТРАВНЯ 2024, 08:19

Трьох загиблих бійців ЗСУ поховали на Чернігівщині

26 ТРАВНЯ 2024, 00:31

ТОП-переглядів