Екскурсія в оновлене терапевтичне: як облаштувалися пацієнти та лікарі на новому місці

13 БЕРЕЗНЯ 2024, 15:43

1480

Тетяна Бурова, Наталія Коленченко і Наталія Кожем'яко - фахівчині Корюківської лвкарні

Фахівчині Корюківської лікарні: Тетяна Бурова, Наталія Коленченко і Наталія Кожем'яко

У Корюківській ЦРЛ давно планували зробити переміщення відділень, аби надати більшу площу для неврології, хворим якої катастрофічно бракувало місця. Без «переселення» відділень це питання вирішити не вдалося б. Так терапевтичне відділення перебралося в колишнє педіатричне. Називається воно відділенням терапії та паліатичної допомоги. До його складу входять також дитячі ліжка. Сусіди.Сіty вирішили на власні очі все побачити, як облаштувалися медики та пацієнти на новому місці.

Екскурсію оновленою терапію провела медична директорка закладу Наталія Коленченко. Вона за фахом терапевтка й теж працює у цьому відділенні за сумісництвом. Наталія Олексіївна розповіла, що в їхньому маленькому колективі чотири терапевти й три педіатри. Завідує відділенням кардіологиня Тетяна Бурова.

Наталія Коленченко і Тетяна Бурова

Наталія Коленченко і Тетяна Бурова

— Терапевти й педіатри мають окремі ординаторські та медсестер на посту. Для дітей і дорослих пацієнтів є два туалети. Спільно використовуються простора маніпуляційна, санітарна кімната з душем, ванною та гарячою водою, а також їдальня на двадцять місць. До відділення є два входи — з вулиці й зсередини. Незабаром облаштуємо окремі холи для візитів до дорослих пацієнтів (там, де збудували ліфт) і дітей. У палатах у нас по 5-6 пацієнтів, однак є й менші, зокрема, двомісні й одномісні. Крім цього, маємо три ліжко-місця для дітей в інфекційному відділенні. Там надає допомогу дітворі педіатриня, яка пройшла курси з лікування дитячих інфекцій. Отож маємо й такого спеціаліста. У колишній ігровій кімнаті, що розташована подалі від решти палат, розмістили паліативних хворих. Це одна простора палата з ширмою, бо лікуються там і жінки, й чоловіки.

Алла Романовська, педіатриня Корюківської ЦРЛ

Алла Романовська, педіатриня

Валентина Балюта, терапевтка Корюківської ЦРЛ і Наталія Коленченко

Валентина Балюта, терапевтка і Наталія Коленченко

Наталія Олексіївна зазначає: на випадок, якщо бракуватиме місць для хворих (і таке буває), у коридорі стоять три ліжка для тимчасового перебування пацієнтів. Утім, каже, на них ніхто довго не залежується.

- Завжди йдуть нам назустріч завідувачі хірургічного відділення Сергій Милейко та інфекційного - Олексій Булітко, - говорить лікарка. - При потребі вони розміщують наших пацієнтів на своїй території. Наші фахівці їх там лікують, а маніпуляції роблять медсестри з цих відділень. Звісно, що після переселення у нашому відділенні все досить компактно, проте місця всім вистачає. Працюємо дружно, з хорошим настроєм. Не відмовили в допомозі жодному хворому, ніхто не стоїть у черзі на отримання медичної допомоги.

Саме відділення з хорошим ремонтом, новими меблями, є пральня з машинкою-автоматом і сушаркою, холодильники тощо.

Маємо чимало медикаментів, які отримали як гуманітарну допомогу та придбали власним коштом. Для дітвори виділили палати на сонячній стороні, де дуже світло. А загалом у лікарні надзвичайно тепло. І не лише за показами термометра на стіні, а й завдячуючи доброзичливому персоналу, що невтомно трудиться у відділені, - зазначає Наталія Олексіївна.

Тетяна Толстова, медсестра Корюківської ЦРЛ

Тетяна Толстова, медсестра

Палата для паліативних хворих у Корюківській ЦРЛ 

Палата для паліативних хворих 

Авторка: Ірина Гайова, "Сусіди.City"

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Фото

Книжки та малюнки з Чернігівщини – на «Українській книжковій полиці» в Польщі

21 ТРАВНЯ 2024, 19:43

Вiдео

Латвія оздоровить дітей з Чернігівщини і допоможе відновити пошкоджену ворогом енергетику

21 ТРАВНЯ 2024, 18:13

Як нині живе прикордонна громада Чернігівщини, що межує із союзницею рф, ворожою білоруссю

21 ТРАВНЯ 2024, 17:11

На війні загинув випускник Чернігівського ліцею з посиленою військовою та фізичною підготовкою

21 ТРАВНЯ 2024, 16:20

Відомий письменник-ніжинець знявся у кіно…26 років тому

21 ТРАВНЯ 2024, 16:13

На Чернігівщині продають агропідприємство за понад 3 мільйони доларів

21 ТРАВНЯ 2024, 15:21

Підняти вартість проїзду та додаткові гроші з бюджету: мерія знову натякає, що перевізники не вийдуть на рейси

21 ТРАВНЯ 2024, 15:13

ТОП-переглядів