Дві трагедії однієї сім'ї: життя за Україну віддали батько і син

15 ЛЮТОГО 2024, 10:09

9169

Син Олексій Сокоринський та батько Ігор Сокоринський

Олексій та Ігор Сокоринські

12 лютого Чернігівщина попрощалася з військовослужбовцем 1-ї окремої танкової Сіверської бригади Олексієм Сокоринським. У цивільному житті хлопець був електромонтером з експлуатації розподільних мереж Чернігівського РЕМ. Йому було лише 30 років… Одначе що сталося з воїном його родина не знала майже півроку. 

Народився Олексій 6 червня 1993 у Чернігові. Закінчив Чернігівський ліцей №32, потім Чернігівський професійний будівельний ліцей. У 2015-2016 проходив строкову військову службу, був учасником АТО. Тож коли рашисти почали повномасштабне вторгнення в Україну, Олексій добровольцем знову подався до лав захисників. 

Із перших днів повномасштабної війни у складі одного з підрозділів 1-ї окремої танкової Сіверської бригади, він боронив Чернігів, коли регіон звільнили, вирушив на допомогу побратимам в інші гарячі точки України.

21 липня торік під час виконання бойового завдання в районі Малої Токмачівки Запорізької області Олексій Сокоринський безвісти зник. Після масованого обстрілу, під який потрапили наші воїни під час наступально-штурмових дій, серед загиблих, поранених та тих, хто повернувся неушкодженим, його не було. 

Директор Чернігівського РЕМ Ігор Апанасенко говорить: 

«До останнього ми сподівалися на краще і чекали обнадійливої інформації. На жаль, отримали іншу…». 

Як виявилося, саме того дня, 21 липня 2023, Олексій Сокоринський і загинув, однак його тіло ідентифікували лише зараз. 

«Це страшна трагедія і величезна втрата, тим більше, що до цього родина Сокоринських вже попрощалася з батьком Олексія – Ігорем Сокоринським, який загинув у грудні 2022 року під Бахмутом. На початку АТО син із батьком разом воювали з рашистами на Сході, у лютому 2022-го так само разом добровільно мобілізувалися до військ, тепер же удвох вони поповнили лави небесних воїнів», - з гіркотою підмічають на сторінці «Чернігівобленерго». 

Увесь величезний колектив АТ «Чернігівобленерго» щиро співчуває родині Олексія Сокоринського і схиляє свої голови у скорботі. 

«Пам’ятайте: ми завжди поряд, ми завжди готові підтримати і допомогти. Герої не вмирають, поки про них пам’ятаємо ми!». 

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Вiдео

Найстарішу мережу магазинів можуть закрити: що кажуть працівники, покупці та власники

03 ТРАВНЯ 2026, 22:34

Оператор дронів загинув за два дні до 21-ліття. У громадах втрати

03 ТРАВНЯ 2026, 19:15

У Чернігові помер відомий журналіст

03 ТРАВНЯ 2026, 16:40

Після ДТП авто без колеса проїхало 3 км: подробиці аварії із загиблим 15-річним велосипедистом

03 ТРАВНЯ 2026, 14:08

Іван Капуста віддав у лікарню дві тонни картоплі

03 ТРАВНЯ 2026, 12:19

Живуть на хуторі: чоловік із донькою залишився на Чернігівщині, дружина з іншими дітьми поїхала до Німеччини

03 ТРАВНЯ 2026, 11:16

Оновлено

Частина Чернігова без електрики: які райони і коли відновлять

03 ТРАВНЯ 2026, 10:04

ТОП-переглядів