Дві нічні пожежі на Чернігівщині: горіли будинок та квартира

06 ТРАВНЯ 2025, 09:59

3215

Чепурний Арсен

Дві нічні пожежі на Чернігівщині: горіли будинок та квартира

Дві нічні пожежі на Чернігівщині: горіли будинок та квартира. Фото ШІ

Протягом ночі з 5 на 6 травня на Чернігівщині сталися дві пожежі — у місті Ічня Прилуцького району та селищі Куликівка Чернігівського району. Про це повідомив Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.

Перша подія сталася 05 травня о 23:58 у місті Ічня по вул. Бунівка. Горів приватний житловий будинок розміром 8×10 м з цегляними стінами та шиферною покрівлею. Вогнем знищено покрівлю на площі 5 кв.м та пошкоджено ще 20 кв.м покрівлі й перекриття. За попередньою інформацією, причиною пожежі стало порушення правил монтажу нагрівальних печей і димарів, а також недоліки конструкції.

Друга пожежа виникла вже за кілька хвилин після півночі — 06 травня о 00:12 у селищі Куликівка по вул. Миру. Загоряння сталося в квартирі багатоквартирного чотириповерхового будинку. Вогнем знищено постільні речі, пошкоджено облицювання стін та інше майно. За попередніми висновками, причина — необережне поводження з вогнем.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

Чекали місяцями, ідентифікували за ДНК: посмертні нагороди передали родинам полеглих Героїв

26 КВІТНЯ 2026, 20:11

Інсульт у 20-річного юнака: лікар розповів скільки часу є для порятунку у таких випадках

26 КВІТНЯ 2026, 18:29

Не повернувся із завдання в Курській області. Вважався зниклим безвісти. У громадах втрати

26 КВІТНЯ 2026, 16:36

Тихий і добрий чоловік забив палицею сусіда: через що конфлікт

26 КВІТНЯ 2026, 14:19

Жінка з Чернігівщині впізнала чоловіка на російських каналах

26 КВІТНЯ 2026, 12:40

Поліція та комунальники: що відбувається на місці прильоту в Чернігові

26 КВІТНЯ 2026, 10:17

Атака на Чернігів та околиці: пошкоджено багато приватних будинків у приміській громаді

26 КВІТНЯ 2026, 09:50

ТОП-переглядів