Допоможе церква та волонтери: у Чернігові відбудовуватимуть зруйновану Бобровицю

28 ТРАВНЯ 2022, 19:13

3161

Допоможе церква та волонтери: у Чернігові відбудовуватимуть зруйновану Бобровицю

Митрополит Епіфаній у Чернігові

Такі домовленості озвучено у п’ятницю 27 травня, коли у Чернігів приїхав Митрополит Київський і всієї України, предстоятель Православної церкви України Епіфаній.

Як це працюватиме - Митрополичий Фонд Православної Церкви України надасть будівельні матеріали. А безпосередньо з будівництвом на Бобровиці допомагатимуть волонтери центру «Іскра добра». Першочергово візьмуться за житло людей похилого віку, родин з маленьким дітьми та осіб з інвалідністю.

Митрополит Єпіфаній, очільник меценатської ради Митрополичого  Андрій Мацола та голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус та волонтери «Іскри добра» поспілкувались із жителями зруйнованого мікрорайону.

Люди налякані та згорьовані. Більшості фактично нема де жити. Це питання в облдержадміністрації планують вирішити завдяки модульним будинкам, які найближчим часом вже встановлять.

«Модульні будинки, звісно, — тимчасове житло. Необхідно відбудовувати постійне. І відповідні державні програми обов’язково запрацюють. Однак, бюджетним коштом неможливо осягнути все. Особливо, коли в країні триває війна, — наголосив В’ячеслав Чаус. — Дякую Митрополичому Фонду Православної церкви України за таку потужну підтримку. І не втомлюся повторювати: наші волонтери — фантастичні».

Очільник меценатської ради Андрій Мацола вражений наслідками російської агресії на Чернігівщині. Він зауважив, що вороги вміють лише знищувати, а українці — сильні у своїй єдності навколо спільної біди.

Наразі спільними зусиллями волонтерів та Чернігівської ОВА жителі Бобровиці забезпечені гуманітарною допомогою. Повним ходом тут йде відновлення електропостачання та газопостачання. Кошти на це виділив Кабмін.

У Чернігівська міська рада проводить обстеження будинків на Бобровиці, для чого у місті створена спеціальна комісія.

Читати також: Постраждала від російських бомб: у Чернігові стартує ремонт обласної лікарні

Схожі новини

Менше обстрілів, більше ворожих дронів: ситуація у прикордонні Чернігівщини

15 КВІТНЯ 2024, 08:19

Загинули на фронті: на Чернігівщині поховали трьох бійців ЗСУ

14 КВІТНЯ 2024, 21:37

За держзраду суд дав пастуху п’ятнадцять років

14 КВІТНЯ 2024, 19:58

Виконують пісні на замовлення, гроші йдуть на авто для військових

14 КВІТНЯ 2024, 18:33

У молодої родини горів відремонтований будинок

14 КВІТНЯ 2024, 17:29

За три дні мати зібрала 130 тис грн сину на бусик: віддавати їздила на Донеччину

14 КВІТНЯ 2024, 16:38

Чим обробляти дерево якщо брунька вже зелена

14 КВІТНЯ 2024, 14:16

ТОП-переглядів