Постраждала від російських бомб: у Чернігові стартує ремонт обласної лікарні

Тра 24, 11:08

1063

Постраждала від російських бомб: у Чернігові стартує ремонт обласної лікарні

Обласна лікарня

З першого дня повномасштабного вторгнення у Чернігівській обласній лікарні надавалася медична допомога як військовим, так і цивільним. За словами генерального директора закладу Андрія Жиденка, першого пацієнта 24 лютого сюди привезли о 09:15 год. За весь же час активних бойових дій було більше тисячі поранених.

Наразі у пошкоджених приміщеннях лікарні тривають активні відновлювальні роботи. З їхнім ходом ознайомився  23 травня  начальник обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

— Обласна лікарня — один із медичних об’єктів, що ввійшли до першої черги відновлення. Підрядники вже працюють. Тут пошкоджено три відділення. Десь — в результаті «прильоту», десь — внаслідок вибухової хвилі, — зазначив В’ячеслав Чаус. — У Чернігові постраждали всі без винятків медичні заклади. Якщо говорити загалом по області, то вісім відновленню не підлягають.

Зі свого боку, Андрій Жиденко назвав першочерговий спектр робіт: вставити вікна, відремонтувати перший поверх хірургічного корпусу та забезпечити альтернативне джерело води. Адже наразі головне — бути готовими до надзвичайних ситуацій.

Ще один об’єкт, де побував того ж дня В’ячеслав Чаус, — мікрорайон Чернігова Бобровиця, що зазнав особливо великих руйнувань під час активних бойових дій.

Нині тут тривають роботи з підключення електропостачання. Невдовзі електрики розпочнуть відновлення кабельних мереж.

— Найближчим часом, за тиждень-два, мешканці Бобровиці будуть зі світлом. Загалом же в області відновлено 97% енергомережі, зруйнованої російськими військовими, — прокоментував очільник ОВА.

Нагадаємо, що відновлення мереж у цьому мікрорайоні, як і роботи в обласній лікарні, здійснюються коштом державної субвенції, наданої на пріоритетні напрямки відбудови інфраструктури.

Джерело: Чернігівська ОВА

Схожі новини

Мера Чернігова не пустили закордон: версії та коментарі

Лип 03, 22:42

Вiдео

Чернігівщина та Іль-де-Франс - що спільного?

Лип 03, 19:43

У Чернігові влада пропонує людям, які втратили житло, кімнати у гуртожитках

Лип 03, 17:41

Глиняний Патрон «пішов з молотка»

Лип 03, 16:19

Скільки на Чернігівщині об’єктів зазнали уражень від російської армії?

Лип 03, 13:44

Вiдео

Роботи вистачить усім: мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали

Лип 03, 11:10

Тікаючи з Чернігівщини, росіяни ховали гранати в сухпайках

Лип 03, 09:18

ТОП-переглядів