Допомога ООН і Канади: громадам Чернігівщини передали спеціалізовані мікроавтобуси

Лип 15, 10:25

811

Михайло Коцюбинська громада започатковує нову соціальну послугу – мобільний соціальний сервіс. У села виїздитиме це авто зі спеціалістами для всебічної допомоги нужденним. Мікроавтобус, який повністю обладнали для цих потреб, передали соцпрацівникам представники ООН та уряду Канади, країни, яка і профінансувала цей проект.

"У цю команду входять, люди які виїздитимуть у села, де є самотні бабусі дідусі, допомагати їм по господарству. Авто забезпечене для роботи в побуті. Безнзопила, коса, послуги прачки, сушарка, точилки для інструментів, чистка димоходів, ремонт водопроводу", - каже Лариса Загрива, директорка центру наданння соціальних послуг Михайло-Коцюбинської громади.

Лариса Загрива

У мобільному соціальному сервісі працюватиме 7 спеціалістів. Серед них є також юрист і психолог. А виїзд здійснюватимуть за запитами людей.  

"Для перемоги потрібна підтримка партнерів. Я і громада дуже вдячні ПРООН і допомозі Канади, що вони виділили таки авто з усім оснащенням. Це все буде працювати на громаду", - каже Ніна Ворох, голова Михайло-Коцюбинської громади.

Ніна Ворох

Ключі від чотирьох мікроавтобусів передали трьом громадам Чернігівщини – Михайло-Коцюбинській, Коропській і Ніжинській та обласному центру соціальних служб. Міжнародні партнери сподіваються, що соціальні послуги тепер стануть набагато ближчими для людей.    

"Це дуже важливо для нас, для Чернігівщини, що ви є, продовжуєте працювати з громадами і вони можуть відчувати підтримку і покрарщувати серсвіси для громадян", - каже Костянтин Мегем, перший заступник начальника Чернігівської ОВА.

"Соціальний компонент не залишається поза увагою в такий складний час. ПРООН продовжить надавати підтримку і працювати для громад, де надаються соціальні послуги", - сказав Христофорос Політіс, заступник постійного представника ПРООН в Україні.

"Ті події, які відбулися у Вільнюсі, де особисто був Прем’єр-Міністр Трюдо. І він сказав, що Канада готова надавати підтримку не тільки під час військових дій, а підтримувати Україну після завершення війни", - прокоментувала Ешлі Малруні, представниця Посольства Канади в Україні.

Ешлі Малруні

Протягом травня-липня для потреб громад Чернігівщини, Донеччини, Харківщини , Миколаївщини та Сумщини ООН та уряд Канади передали вже 16 спеціально обладнаних мікроавтобусів.

"Час Чернігівський" писав про допомогу Чернігівщині:

Схожі новини

Росіяни обстріляли прикордоння Чернігівщини ракетами з літака

Гру 06, 08:25

Прилучанин Дмитро Сова, відомий актор, служить у війську

Гру 06, 07:55

Російська ДРГ вбила 24-річного прикордонника з Носівки

Гру 05, 18:59

НАБУ та САП завершили слідство по нардепу Гуньку

Гру 05, 17:11

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: майор служби цивільного захисту про пожежно-прикладний спорт

Гру 05, 16:08

Як дістатися з Чернігова до Карпат? Укрзалізниця оприлюднила новий графік руху пасажирських поїздів

Гру 05, 15:14

Ірина Биховець: «Обмеження після заміни кришталика — тільки в перший місяць»

Гру 05, 14:50

ТОП-переглядів