Допомога ООН і Канади: громадам Чернігівщини передали спеціалізовані мікроавтобуси

15 ЛИПНЯ 2023, 10:25

1125

Михайло Коцюбинська громада започатковує нову соціальну послугу – мобільний соціальний сервіс. У села виїздитиме це авто зі спеціалістами для всебічної допомоги нужденним. Мікроавтобус, який повністю обладнали для цих потреб, передали соцпрацівникам представники ООН та уряду Канади, країни, яка і профінансувала цей проект.

"У цю команду входять, люди які виїздитимуть у села, де є самотні бабусі дідусі, допомагати їм по господарству. Авто забезпечене для роботи в побуті. Безнзопила, коса, послуги прачки, сушарка, точилки для інструментів, чистка димоходів, ремонт водопроводу", - каже Лариса Загрива, директорка центру наданння соціальних послуг Михайло-Коцюбинської громади.

Лариса Загрива

У мобільному соціальному сервісі працюватиме 7 спеціалістів. Серед них є також юрист і психолог. А виїзд здійснюватимуть за запитами людей.  

"Для перемоги потрібна підтримка партнерів. Я і громада дуже вдячні ПРООН і допомозі Канади, що вони виділили таки авто з усім оснащенням. Це все буде працювати на громаду", - каже Ніна Ворох, голова Михайло-Коцюбинської громади.

Ніна Ворох

Ключі від чотирьох мікроавтобусів передали трьом громадам Чернігівщини – Михайло-Коцюбинській, Коропській і Ніжинській та обласному центру соціальних служб. Міжнародні партнери сподіваються, що соціальні послуги тепер стануть набагато ближчими для людей.    

"Це дуже важливо для нас, для Чернігівщини, що ви є, продовжуєте працювати з громадами і вони можуть відчувати підтримку і покрарщувати серсвіси для громадян", - каже Костянтин Мегем, перший заступник начальника Чернігівської ОВА.

"Соціальний компонент не залишається поза увагою в такий складний час. ПРООН продовжить надавати підтримку і працювати для громад, де надаються соціальні послуги", - сказав Христофорос Політіс, заступник постійного представника ПРООН в Україні.

"Ті події, які відбулися у Вільнюсі, де особисто був Прем’єр-Міністр Трюдо. І він сказав, що Канада готова надавати підтримку не тільки під час військових дій, а підтримувати Україну після завершення війни", - прокоментувала Ешлі Малруні, представниця Посольства Канади в Україні.

Ешлі Малруні

Протягом травня-липня для потреб громад Чернігівщини, Донеччини, Харківщини , Миколаївщини та Сумщини ООН та уряд Канади передали вже 16 спеціально обладнаних мікроавтобусів.

"Час Чернігівський" писав про допомогу Чернігівщині:

Схожі новини

У військо пішли 46 в'язнів Менської виправної колонії

25 ЧЕРВНЯ 2024, 17:13

У ТЦК в Чернігівській області змінились контактні телефони

25 ЧЕРВНЯ 2024, 16:25

Фото

У громаді на Чернігівщині жителів прикордоння заселяють у модульні будиночки

25 ЧЕРВНЯ 2024, 16:17

Фото

У Чернігові інноватори виготовляють накладки на протези і переробляють пластик

25 ЧЕРВНЯ 2024, 15:18

Цивілізована вбиральня запрацювала у прикордонній громаді. Містяни відгукуються по-різному

25 ЧЕРВНЯ 2024, 14:12

Ексчиновниця Чернігівської ОДА планує стати професійним кармологом

25 ЧЕРВНЯ 2024, 12:38

Фото

Духовна деокупація: ПЦУ розширює географію на північне прикордоння Чернігівщини

25 ЧЕРВНЯ 2024, 11:32

ТОП-переглядів