Диверсантів з Чернігівщини взяли під варту

02 ЛЮТОГО 2025, 18:56

4738

Косенко Максим

Під час затримання. Фото прокуратура Чернігівської області

Під час затримання. Фото прокуратура Чернігівської області

Трьом учасникам організованої злочинної групи та двом мешканцям Ніжинського району, які були виконавцями, повідомили про підозру і взяли усіх під варту за диверсію — у липні 2024 року вони здійснювали підпали на залізничних об’єктах.

Усього слідством було задокументовано шість епізодів таких злочинів.

— За даними слідства, представник росії налагодив спілкування з учасниками злочинної групи в месенджері «Телеграм». Об’єктами диверсії вони обрали залізничні релейні шафи, які розміщувалися на перегоні залізничних станцій у місті Бобровиця, — повідомили в Чернігівській обласній прокуратурі. — Для реалізації завдання від кураторів зловмисники залучили двох осіб, які про існування організованої групи не знали.

Диверсанти записали відео, на якому було кілька релейних шаф, з яких куратори з рф обрали «потрібні об’єкти» й визначили час підпалу кожного з них. Після виконання завдань зрадники відправляли в росію відеопідтвердження. Тепер за скоєне їм доведеться відповідати в суді.

Джерело: ГАРТ, авторка Катерина ОГІЄНКО

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

На Чернігівщині Кабмін зареєстрував ще один індустріальний парк - там уже будують теплиці

12 ГРУДНЯ 2025, 16:30

Староста машиною-дев’яткою відвезла три багажники продуктів та ліків

12 ГРУДНЯ 2025, 16:13

Ялинковий базар: де і почім можна купити новорічні дерева на Чернігівщині

12 ГРУДНЯ 2025, 14:51

Фото

Нові класи, фасад і дах: у сільській школі на Чернігівщині показали ремонти

12 ГРУДНЯ 2025, 13:45

Експрокурор Чернігівщини допомагав організаторам «схеми Міндіча»

12 ГРУДНЯ 2025, 12:10

"Від хати залишилися три стіни. Стали бомжами": два шахеди влучили у двір на Чернігівщині - уламки поранили в живіт жінку

12 ГРУДНЯ 2025, 11:16

Чернігів у переліку міст, де найшвидше дорожчає нерухомість

12 ГРУДНЯ 2025, 09:37

ТОП-переглядів