Димохід – з «граду», буржуйка – з балону : у Городні волонтери допомагають зігрітися українським захисникам

Жов 06, 21:23

3131

Олександр разом зі своїм другом Олексієм у Городні налагодили виробництво буржуйок для військових. Роблять їх зі старих газових балонів та інших підручних матеріалів, що приносять люди. У підсумку виходять буржуйки, які і обігріють, і на яких можна готувати їжу.

"Беремо звичайний балон, спочатку можна відрізати під кружки. Нема різниці з чого починати. Прорізаєш отвір. Йдеш далі. Можна зробити вирізи під двері, топку. Потім коліно під димохід. Так буде виглядати - це труба з граду. Це вона ідеально підходить під це коліно. Буде так одягатися, і буде такий димоход. Знадобилася", - розповідає Олександр, волонтер.

А все почалося ще влітку, коли змайстрували для наших воїнів дві прості бездимохідні буржуйки для приготування обідів. Восени зі зміною погоди українські захисники вже просять пічки для обігріву. В доробку городнянських волонтерів вже з десяток вироблених буржуйок. Відправляють і на фронт своїм землякам.

"Із настанням холодів попит на буржуйки зріс. Ми стали виробляли універсальні, які б готували і гріли. Матеріали збираємо через пабліки у соцмережах. Люди дають електроди, круги, балони безкоштовно. Принципово не збираємо гроші", - каже Олексій, волонтер.

Волонтерів у виробництві буржуйок підтримали місцеві підприємці, аби встигнути задовольнити усі запити і взимку українські воїни були ситі і у теплі.

"Час Чернігівський" писав про героя із Ріпкинської громади: Герой невидимого фронту або як ріпкинець Михайло Джола в окупації молоко возив людям.

Схожі новини

На Чернігівщині полювання заборонене в лісі. А під водою — ні

Вер 28, 20:56

Інтерв’ю

НАШІ ЛЮДИ: про освіту в Чернігівській області розповідає Тетяна Ясочко

Вер 28, 18:06

Ексголові Нової Басані Володимиру Левченку суд дав п’ять років тюрми

Вер 28, 17:08

Нові подробиці скандалу у Чернігові: батьки учнів підозрюють вчителя у розбещенні дітей

Вер 28, 14:55

Фото

У Ніжині прощались із 21-річним лейтенантом Костянтином Ковтуном

Вер 28, 13:44

Матеріали по заступнику «Чернігівводоканалу» Вовку невдовзі передадуть до суду

Вер 28, 12:23

Вiдео

За наполяганням депутатів «Рідного дому» питання охоронних зон Ялівщини знову відклали

Вер 28, 11:31

ТОП-переглядів