Димохід – з «граду», буржуйка – з балону : у Городні волонтери допомагають зігрітися українським захисникам

Жов 06, 21:23

2894

Олександр разом зі своїм другом Олексієм у Городні налагодили виробництво буржуйок для військових. Роблять їх зі старих газових балонів та інших підручних матеріалів, що приносять люди. У підсумку виходять буржуйки, які і обігріють, і на яких можна готувати їжу.

"Беремо звичайний балон, спочатку можна відрізати під кружки. Нема різниці з чого починати. Прорізаєш отвір. Йдеш далі. Можна зробити вирізи під двері, топку. Потім коліно під димохід. Так буде виглядати - це труба з граду. Це вона ідеально підходить під це коліно. Буде так одягатися, і буде такий димоход. Знадобилася", - розповідає Олександр, волонтер.

А все почалося ще влітку, коли змайстрували для наших воїнів дві прості бездимохідні буржуйки для приготування обідів. Восени зі зміною погоди українські захисники вже просять пічки для обігріву. В доробку городнянських волонтерів вже з десяток вироблених буржуйок. Відправляють і на фронт своїм землякам.

"Із настанням холодів попит на буржуйки зріс. Ми стали виробляли універсальні, які б готували і гріли. Матеріали збираємо через пабліки у соцмережах. Люди дають електроди, круги, балони безкоштовно. Принципово не збираємо гроші", - каже Олексій, волонтер.

Волонтерів у виробництві буржуйок підтримали місцеві підприємці, аби встигнути задовольнити усі запити і взимку українські воїни були ситі і у теплі.

"Час Чернігівський" писав про героя із Ріпкинської громади: Герой невидимого фронту або як ріпкинець Михайло Джола в окупації молоко возив людям.

Схожі новини

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: лікар і доброволець Богдан Максименко про Битву за Київ

Бер 27, 21:32

Бандери замість Матросова: у Бахмачі хочуть переназвати майже 40 вулиць

Бер 27, 18:05

Фото

У Чернігові нагородили нацгвардійців - до свята Дня Нацгвардії

Бер 27, 15:23

На Чернігівщині у приміщеннях органів влади відновлюють роботу Пункти Незламності

Бер 27, 15:16

Чернігівка виграла у лотерею-стирачку майже 80 тис грн

Бер 27, 14:15

Фото

Як Німеччина допомагає Чернігівщині: Посол Анка Фельдгузен побувала у громадах

Бер 27, 13:19

У Ніжині горіла котельня

Бер 27, 12:10

ТОП-переглядів