Держекоінспекція порахувала збитки екології від удару по Гончарівському

Сер 10, 18:19

1390

21 липня 2023 з росії випустили 3 ракети по Чернігівщині. Ціллю удару став Гончарівський будинок офіцерів. Тоді загинули дві жінки - прибиральниця та касирка: 54-річна Жанна Білюга та 59-річна Олена Шніткова.

Для з'ясування наслідків цього воєнного злочину та фіксації завданих збитків навколишньому природному середовищу, фахівці Державної екологічної інспекції у Чернігівській області виїхали на місце події. В результаті обстеження виявили частково зруйновані інфраструктурні об'єкти та житлові будівлі, що знаходилися поруч з місцем влучання ракет.

Цей обстріл призвів до засмічення земельних ділянок відходами руйнації. За цим фактом складено відповідні документи, в яких зазначені параметри засмічених земельних ділянок, які в майбутньому будуть використані як доказова база злочинів проти довкілля.

«Метою такого обстеження  є фіксація фактів військової агресії рф та визначення розміру шкоди завданої навколишньому природному середовищу внаслідок збройної агресії та бойових дій під час дії воєнного стану. Такі злочинні акти агресії, як ракетний обстріл мирних населених пунктів, є неприпустимими та жорстокими діями, які потребують належного реагування та суворої відповідальності», - коментують у Держекоінспекції області.

Нагадаємо, що загальні збитки природі Чернігівщини внаслідок збройного вторгнення росіян сягнули понад 18 млрд грн. Детальніше про це можна почитати тут.

"Час Чернігівський" писав про ракетні обстріли: 

Схожі новини

Воював із перших днів вторгнення: у Чернігові поховали бійця

Гру 06, 09:12

Росіяни обстріляли прикордоння Чернігівщини ракетами з літака

Гру 06, 08:25

Прилучанин Дмитро Сова, відомий актор, служить у війську

Гру 06, 07:55

Російська ДРГ вбила 24-річного прикордонника з Носівки

Гру 05, 18:59

НАБУ та САП завершили слідство по нардепу Гуньку

Гру 05, 17:11

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: майор служби цивільного захисту про пожежно-прикладний спорт

Гру 05, 16:08

Як дістатися з Чернігова до Карпат? Укрзалізниця оприлюднила новий графік руху пасажирських поїздів

Гру 05, 15:14

ТОП-переглядів