Чисто український бренд: як чернігівка почала шити одяг і відкрила власну справу

23 КВІТНЯ 2024, 12:46

3289

Підприємиця-чернігівка Тетяна Мигда

Підприємиця-чернігівка Тетяна Мигда

Завдяки програмі «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» чернігівка Тетяна Мигда започаткувала свій бренд чоловічого та жіночого одягу «ТаМі», який продає у власних магазинах та інтернет-магазині. Так, їй вдалося не лише відкрити новий напрям діяльності, а й об’єднати два діючі бізнеси – торгівлю та швейну справу.

За 20-річний досвід підприємницької діяльності в сфері торгівлі одягом та іншими промисловими товарами Тетяна досконало вивчила потреби та вподобання покупців. Водночас 5-річне керування власним швейним цехом, що шиє вироби на замовлення, допомогло їй почувати себе «як риба у воді» і в цій сфері. На реалізацію задуму не вистачало лише грошей, і тут у пригоді стала державна програма «Власна справа». Саме за кошти мікрогранту підприємниця придбала обладнання для нового цеху, сировину та матеріали для створення власних колекцій.

Колектив Тетяни із шести працівників поповнився ще двома: закрійницею та продавчинею. Працевлаштування цих людей стало можливим завдяки програмі «Власна справа». Адже створення нових робочих місць – є однією з головних вимог для отримання мікрогранту.

«Ми шиємо одяг для українських жінок та чоловіків, який за якістю є кращим, ніж китайський, та доступний за ціною. Ставка на верхній одяг батальних розмірів. Щоправда, є у моїх колекціях і сукні, блузки, светри, спортивні костюми тощо. Шиємо за власними відпрацьованими лекалами, тому вироби ідеально сідають по фігурі. «ТаМі» чисто український бренд, бо навіть матеріали та фурнітуру для виробів цієї торговельної марки закуповуємо в Україні. Паралельно працює й цех, який шиє вироби на замовлення».

Тетяна Мигда

Тетяна Мигда

Джерело: Чернігівська обласна служба зайнятості 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Суди за неявку по бойовій повістці: зібрали деякі приклади по Чернігівщині

26 ТРАВНЯ 2024, 16:56

Військові повідомили деякі подробиці щодо вибуху в Чернігові 25 травня

26 ТРАВНЯ 2024, 14:29

Герою назавжди 22, єдина дитина в родині: рідні просять за петицію щодо присвоєння звання Героя України

26 ТРАВНЯ 2024, 13:54

«Коли почало бахкати — тривоги не було, але я увімкнула сирену". Стріляли з РСЗВ

26 ТРАВНЯ 2024, 12:21

Подружжя вчителів із Чернігівщини власноруч збирає дрони

26 ТРАВНЯ 2024, 11:22

Ворог обстрілював найпівнічніші громади Чернігівщини: ситуація на ранок 26 травня

26 ТРАВНЯ 2024, 08:19

Трьох загиблих бійців ЗСУ поховали на Чернігівщині

26 ТРАВНЯ 2024, 00:31

ТОП-переглядів