Чи будуть святкові ялинки у містечках Чернігівщини: запитали в громадах

17 ГРУДНЯ 2023, 08:46

6097

Чи будуть святкові ялинки у містечках Чернігівщини: запитали в громадах

Новорічна ялинка у грудні 2021 року. Фото Ігор Стародубець

Чи встановлюватимуть цьогоріч новорічні ялинки у центрі міст? Питали у громадах.


— Біля будинку культури, це в центрі міста, ялинка росте, — розповідає Наталія ДОВБЕНКО, начальниця відділу культури і туризму Сновської міської ради. — Вона метрів шість у висоту. Якщо не буде проблем з електроенергією, як минулого року, то ми її прикрасимо гірляндами. Світитимуть  за наявності електроенергії. Бо генератором ми забезпечуємо інші потреби. А частина гірлянд працює від сонячних батарей.

Минулого року ми навіть цього не робили, заборонила поліція через світломаскування, плюс були відключення електроенергії за графіком.


У Бобровиці теж прикрасять живе деревце. Будуть і вогні, але без пишності

— Уже почали готуватися до свята, — ділиться Людмила ЛУЦЕНКО, начальниця відділу культури та туризму Бобровицької міськради. — Біля будинку культури готуємо  фотозону, а також біля бібліотеки та школи мистецтв. У школі мистецтв робимо резиденцію святого Миколая.

Буде, як і минулого року, —  припускає Людмила Андріївна. — Ми зазвичай ставили ялинку не до святого Миколая, а числа 27, у кінці грудня. Минулого ж року «ставленої» ялинки не було. Але... У нас сцена на площі. А за сценою росте ялинка. От на неї ми накинули гірлянди. А світлову інсталяцію розташували на самій сцені. З’явилося наче святкове гірляндове містечко. Оленів поставили, сніговиків. Усе куплене ще до вторгнення. Була в нас і штучна ялинка, дуже гарна, та до війни, під час бурі вона впала й поламалася.


— У Куликівці, можливо, поставимо штучну, залежатиме від безпекової ситуації, — говорить Марина АНДРУШКО, начальниця відділу культури та туризму Куликівської селищної ради. — Минулого року в нас штучна, прикрашена стояла на площі. Додаткових витрат не пішло.


У Чернігові цьогоріч не встановлюватимуть новорічну ялинку. Про це заявив в.о. мера міста Олександр Ломако під час загальноміської наради 21 листопада. При цьому святкова ілюмінація у місті буде:

-Другий рік не будемо ставити ялинку. Не будемо організовувати якусь музику й святкування – точно зараз не час для святкування, - зазначив Ломако. – Але ілюмінацію (вона не коштує якихось грошей), повісити на Валу, Алеї Героїв, сквері Хмельницького, стометрівці – створити якісь, хоч трошки, настрій – це треба зробити.


— У Ніжині поки що не планується ялинка, — сказав Юрій ХОМЕНКО, секретар Ніжинської міськради. — Зазвичай встановлювали на центральній площі.


— У Новгороді-Сіверському не плануємо ялинку з міркувань безпеки, — сказав Сергій  ПАЛИВОДА, керуючий справами виконкому Новгород-Сіверської міськради.

У Прилуках і Семенівці не буде.

Авторка: Тамара КРАВЧЕНКО, "Вісник Ч"

"Час Чернігівський" писав про таке: Генерал Віктор Ніколюк показав «головну ялинку країни»

Схожі новини

У громаді на Чернігівщині повідомили про смерть бійця ЗСУ

25 ТРАВНЯ 2024, 05:25

Підозра секретарю Ніжинської міськради: що відомо?

24 ТРАВНЯ 2024, 21:27

«Жити в селі стає нестерпно»: жителі прикордоння Чернігівщини

24 ТРАВНЯ 2024, 19:17

Вiдео

«Хто достойний жити, так ці хлопці, але їх вже нема», - у чернігівській школі вшанували пам'ять випускників-героїв

24 ТРАВНЯ 2024, 18:15

Маленька свічка - велика біда: на Ічнянщині зайнялися житлові будинки

24 ТРАВНЯ 2024, 17:11

Фото

У соціальній пральні на Чернігівщині - нові машинки і сушарки. Хто купив

24 ТРАВНЯ 2024, 15:57

Листоноша з Чернігівщини стала військовою. Її син також служить

24 ТРАВНЯ 2024, 14:45

ТОП-переглядів