Чернігівські аграрії з 1 листопада збирають кукурудзу

Лис 21, 08:41

870

Чернігівські аграрії з 1 листопада збирають кукурудзу

Фото ua.depositphotos.com

Як інформують, у ПП «Агропрогрес» (Носівський кластер ІМК) місцеві фермери почали жнива кукурудзи вже з 1 листопада. Під цю культуру тут відведено 15 тисяч гектарів, з яких наразі зібрано близько п’ятої частини. Пост з новиною оприлюднений у соцмережах на сторінці ІМК 16 листопада.

«Сьогодні в полях працюють 6 комбайнів, – розповідає директор підприємства Михайло Шумейко. – За день вони обмолочують 200-250 гектарів кукурудзи – саме стільки, скільки вдається просушити нашим сушаркам. Вологість зерна досить неоднорідна – від 21 до 26%, врожайність – 106 центнерів з гектара», - говорить керівник.

У першу чергу, жнивують на тих полях, які заплановані під посів соняшнику, адже їх потрібно ще підготувати до посівної.

Торік аграріям підприємства вдалося завершити жнива кукурудзи в 20-х числах листопада. Цього року так рано закінчити не вдасться. Одна з причин у тому, що через негоду сильно затяглися жнива соняшнику: закінчили збирати врожай тільки 30 жовтня. Уже наступного дня комбайни зайшли на поля кукурудзи, але це на місяць пізніше, ніж торік.

«Головне для нас, щоб не випало багато снігу. Для пшениці він потрібний, а от з обмолотом кукурудзи можуть виникнути проблеми», - каже пан Шумейко. Перший сніг зафіксували вже 17 листопада.

Попри небезпеку, війну, російські дрони та ракетні загрози, врожай кукурудзи вийшов непоганий. А колектив підприємства робить все можливе, щоб показати максимальний результат, ну і вірять у Збройні Сили України.

"Час Чернігівський" писав про очікуваний врожай: Через війну та дощі: якого врожаю очікують цьогоріч на Чернігівщині.

Схожі новини

Вiдео

"Мисливець": як у 54 роки чоловік приїхав з Франції і пішки дістався Чернігова, щоб боронити місто від рашистів

Гру 09, 17:49

У Новгород-Сіверському районі тепер можна отримати документи, які посвідчують особу громадянина України - запрацювала ДМС

Гру 09, 15:15

Скільки дров заготовили і зберігають на складах лісгоспів Чернігівщини?

Гру 09, 13:22

У громаді на Чернігівщині безробітних організували плести сітки для ЗСУ

Гру 09, 12:16

Вiдео

Звернення до президента щодо відсторонення міського голови Чернігова підтримала лише одна фракція міськради

Гру 09, 11:13

Бізнес на Чернігівщині: експорт ще живий, повертають ПДВ, заблоковані податкові накладні

Гру 09, 10:18

Олімпійська чемпіонка Олена Костевич стала першою заступницею голови Чернігівського НОК: «Я бачу великий потенціал у розвитку спорту Чернігівщини»

Гру 09, 09:23

ТОП-переглядів