Чернігівка увійшла до списку Time Next як найвпливовіша у своєму поколінні

14 ВЕРЕСНЯ 2023, 10:37

3085

Чернігівка увійшла до списку Time Next як найвпливовіша у своєму поколінні

Юлія Свириденко

Американський часопис Time опублікував щорічний список 100 Next. Це глобальний список зі 100 людей, які формують майбутнє і визначають наступне покоління лідерів. Чи не вперше за все існування у ньому є чернігівка.

Проєкт стартував у 2019 та є продовженням таких конкурсів від американського міжнародного видання, як "Людина року" та TIME100. Увесь список поділений на п'ять категорій:

  • "Лідери";
  • "Митці";
  • "Феномени":
  • "Новатори";
  • "Захисники".

Отже, Юлія Свириденко увійшла до списку "лідерів".

Ще однією умовою рейтингу є те, що інша впливова людина повинна написати коротку колонку про кожного з тих, хто увійшов до списку. Про першу віце-премʼєрку та міністерку економіки писала її колега - міністерка торгівлі США Джина Раймондо.

Ось переклад її колонки.

«Коли цього літа перша віце-прем’єр-міністр України та міністр економіки Юлія Свириденко зустрілась онлайн зі мною та з керівниками страхових компаній США, вона перебувала в бункері.

Я дізналась, що вона приєдналася до нас, після візиту на передову, де її нація бореться проти росії.

Навіть у зоні активних бойових дій міністр Свириденко не мала жодних сумнівів у тому, що український народ переможе, і вона була зосереджена на тому, щоб закласти основу для відновлення України. Я зустрічалася з нею кілька разів і кожного разу була вражена і справді надихалася її силою, витривалістю, блиском і мужністю.

Завдяки глибоким знанням економіки, уваги до активів України в кожній галузі, від сільського господарства до зелених технологій, і жорсткому протистоянні корупції, міністр Свириденко віддана не лише відбудові України, а й розвитку сильної, вільної та процвітаючої країни, з економікою, яка досягає амбітної мети ВВП в 1 трильйон доларів.

Міністр Свириденко є символом стійкості українського народу. З такими молодими, розумними та рішучими лідерами, як вона, на чолі, післявоєнне майбутнє України виглядає яскравішим, ніж будь-коли», - написала Раймондо.

Сама Юлія Свириденко так прокоментувала свою номінацію.

«Для мене честь увійти до списку нових лідерів TIME 100 Next.

Два роки тому я очолила міністерство і тоді й подумати не могла, який складний шлях чекає усіх нас і з якими викликами наша країна буде боротися.

Ця номінація — ще одна можливість розповісти про нашу незламність, підприємців, завдяки яким українська економіка не впала, наших інвесторів, які не бояться вкладати у розвиток України, українців, які продовжують боротися, працювати, відновлювати й розвивати нашу державу, попри всі виклики.

Дякую Президенту Володимир Зеленський, Главі Офісу Президента Андрій Єрмак, Прем'єр-міністру Денис Шмигаль, нашій дружній команді Міністерство економіки України та всій великій команді, яка щоденно працює на відновлення і відбудову нашої держави.

Вітаю також Daria Kaleniuk, Яна Зінкевич та Анастасію Волкову з відзнаками. Неймовірно та натхненно бачити стільки українських лідерок у цьому рейтингу, однозначно це визнання нашої країни, наших людей та нашого незламного духу!»

Окрім Свириденко до списку Time також увійшли ще три українки - підприємиця Анастасія Волкова, народна депутатка й командирка батальйону "Госпітальєри" Яна Зінкевич, та виконавча директорка київського "Центру протидії корупції" Дар'я Каленюк.

Анастасія Волкова – увійшла до "новаторів", а Яна Зінкевич і Дар'я Каленюк – до "захисників".

"Час Чернігівський" писав про таке: У рейтингу найвпливовіших військових України - четверо пов‘язані із Чернігівщиною.

Схожі новини

Фото

На Чернігівщині виростили квіти для перемоги ЗСУ

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 17:03

Фото

Чернігівські артефакти – в акт капітуляції рф

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 16:30

Інтерв’ю

Морпіхи-чернігівці досі у полоні: Дениса засудили на 18 років, а Олега кинули в мордовські табори

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 15:10

Фото

Жінка з Чернігівщини уже 41 рік - зооволонтерка. Скількох тварин змогла врятувати

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 13:42

Було безкоштовно, а стало за гроші: скільки коштує вивіз сміття і чому треба купувати спеціальні мішки

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 11:39

Скільки посадовців з Чернігівщини задекларували крипту

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 11:20

Хотів застрелитись з мисливської рушниці: на Чернігівщині врятували самогубця

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 10:36

ТОП-переглядів