Чернігівці разом із поліцейськими боролися з рекламою наркотиків

15 БЕРЕЗНЯ 2023, 15:23

1826

Чернігівці разом із поліцейськими боролися з рекламою наркотиків

Фото Поліції Чернігівської області

Правоохоронці спільно з громадськими активістами замалювали на стінах чернігівських будівель більше п’яти десятків графіті з рекламою наркотиків.

Про це повідомила поліція Чернігівської області на сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні поліцейські спільно з представниками громадської організації "Міжнародна антинаркотична асоціація" вирушили у рейд Черніговом, аби замалювати на фасадах будівель і парканах різноманітні написи, що містять інформацію про продаж наркотичних засобів.

Зловмисники залишають написи з назвами телеграм-каналів, у яких можна віддалено придбати наркотики.

Напередодні поліцейські зібрали інформацію про локації, де є «шкідливі графіті», тож команди заздалегідь спланували маршрути вулицями Чернігова і вирушили замальовувати вбивчі написи.

Чернігівська поліція запрошує охочих продовжити цю справу та спільними зусиллями не залишити жодного напису.

Чернігівці разом із поліцейськими боролися з рекламою наркотиків

Чернігівці разом із поліцейськими боролися з рекламою наркотиків

"Час Чернігівський" писав про затримання чернігівців за зберігання наркотиків: 

Схожі новини

Вбили за трактор «Беларус»: один сидітиме довічно, інший 14 років

24 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Вiдео

Воєнний оглядач розповів, навіщо міста Чернігівщини готують до кругової оборони

24 ЧЕРВНЯ 2026, 19:12

На Чернігівщині знову оголосили обов'язкову евакуацію: з яких населених пунктів?

24 ЧЕРВНЯ 2026, 18:02

Приїхав на Чернігівщину з Івано-Франківська щоб вкрасти 7 млн

24 ЧЕРВНЯ 2026, 16:30

Колишній водій тролейбуса переїхав у село - майструє пристрої для городу

24 ЧЕРВНЯ 2026, 16:27

На щиті на Чернігівщину повертається «Мольфар»

24 ЧЕРВНЯ 2026, 14:57

Вікторія Никитенко, поранена на кладовищі. Читайте у "Віснику"

24 ЧЕРВНЯ 2026, 13:39

ТОП-переглядів