Чаус каже, що спілкуватиметься із Києвом щодо "зелених коридорів"

14 БЕРЕЗНЯ 2022, 09:16

3170

В'ячеслав Чаус

Вранці 14 березня голова Чернігівської ОДА В'ячеслав Чаус записав відео неподалік Чернігівської політехніки, будівля якої постраждала від нічних авіаударів. Серед іншого, повідомив, що на зв'язку з громадами. А ще буде говорити із Києвом про "зелений коридор".

"Записую це відео біля Чернігівської політехніки. Ще один "військовий об'єкт", який був вночі розбитий ворогом. Важко дивитись, адже, по-перше, я закінчував цей вуз у 1999 році, по-друге, я голова наглядової ради університету. 

Ситуація по області зрозуміла, вона відучора не змінилась. 

Ніжин вночі росіяни обстріляли з "ураганів", попередньо без втрат цивільного населення", - повідомив Чаус.

Голова ОДА звернувся до жителів громад, до яких немає доступу, які в оточенні. 

"Там, де ми маємо можливість, допомагаємо і передаємо продукти харчування і ліки. Де не можемо - треба потерпіти. Шукаємо канали, щоб дістатись до громад, які в оточенні", - каже Чаус.

Щодо "зеленого коридору", що голова ОДА буде говорити про це із Києвом та ЗСУ,

"Зелений коридор: сьогодні будемо спілкуватись із центральною владою, із ЗСУ щодо можливості реалізації плану по евакуації Чернігова та інших населених пунктів. Централізована евакуція тільки після узгодження всіх питань", - заявив Чаус.

Схожі новини

Підприємець продає овочі на консервний завод і в супермаркети по всій Україні

24 ЖОВТНЯ 2025, 17:07

Бабиного літа не буде. Чи чекати морозів на Чернігівщині?

24 ЖОВТНЯ 2025, 16:10

У Чернігові бабуся впала з мосту

24 ЖОВТНЯ 2025, 15:25

На Донеччині поліг уродженець однієї з північних громад Чернігівщини

24 ЖОВТНЯ 2025, 15:01

Купують житло переселенцям, підтримують армію: як живе прикордонна громада Чернігівщини, що межує з рф і білоруссю

24 ЖОВТНЯ 2025, 13:52

Відомий чернігівець - телеведучий Микола Луценко - розповів, яка в нього пенсія

24 ЖОВТНЯ 2025, 12:01

Оновлено

Деталі - з росії, тролейбуси - з Броварів: аудитори перевірили Чернігівське тролейбусне управління

24 ЖОВТНЯ 2025, 10:40

ТОП-переглядів