У Чернігові попередили рибалок: на Стрижні скидатимуть лід

14 БЕРЕЗНЯ 2026, 11:27

4331

Михуля Юрій

У Чернігові попередили рибалок: на Стрижні скидатимуть лід

У Чернігові попередили рибалок: на Стрижні скидатимуть лід

Сьогодні, 14 березня на гідротехнічних спорудах річки Стрижень відбудеться планове скидання рівня води. Це робиться для підготовки до весняного водопілля та захисту міста від підтоплень. Тому вихід на лід загрожує життю.

Багато хто помилково вважає, що міцний на вигляд лід безпечний, проте зараз ситуація критична.

Коли рівень води падає, між льодом і поверхнею води утворюється повітряна подушка: лід зависає у повітрі, втрачає опору і може обвалитися навіть під вагою дитини, не видаючи жодного тріску.

Коливання рівня води роблять лід неоднорідним, з’являються приховані тріщини та промоїни, і якщо людина провалиться у таку «пастку», самостійно вибратися майже неможливо.

"Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення закликає рибалок припинити зимову риболовлю та прибрати все обладнання з льоду, адже жоден улов не вартий життя.  Батьків просимо суворо заборонити дітям наближатися до берегової лінії та виходити на лід: зараз це не ковзанка, а зона смертельного ризику", - йдеться у повідомленні.

Джерело: Чернігівська міська рада

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Поранило вдруге: дрон розірвався біля 17-річного хлопця

15 ТРАВНЯ 2026, 20:28

Вiдео

Дитяча кімната в укритті: чому працююча мама вирішила відкрити безпечний простір

15 ТРАВНЯ 2026, 19:46

Пряма мова

Підозру Андрію Єрмаку активно обговорюють у мережі. Ми запитали у чернігівців, що вони думають про цю справу

15 ТРАВНЯ 2026, 18:57

Рік тому загинув під Курськом: громада Чернігівщини втратила військового

15 ТРАВНЯ 2026, 17:16

Лелеча пісня Євробачення прозвучала в Спасо-Преображенському соборі

15 ТРАВНЯ 2026, 16:07

У 30 км від чернігівського кордону задвохсотили Коня у військовій формі

15 ТРАВНЯ 2026, 14:59

«Поцілунок» голів громад: посадовиця заявила про фейк та пригрозила судом

15 ТРАВНЯ 2026, 14:14

ТОП-переглядів