"Це було справжнє рубилово": мешканець Чернігівщини здобув бронзу на чемпіонаті України

26 КВІТНЯ 2024, 10:22

1126

Василь Кулініч

У Луцьку фінішував чемпіонат України з важкої атлетики серед ветеранів фізичної культури та спорту, який зібрав майже 100 спортсменів із різних регіонів. 63-річний майстер спорту, важкоатлет-ветеран Василь Кулініч із Салтикової Дівиці здобув бронзову медаль у своїй віковій та ваговій категоріях.

– Це була важка битва важкоатлетів-ветеранів, справжнє «рубилово», – ділиться Василь Кулініч, – яка показала, що можна перемагати і представників столиці та великих міст.

Варто відзначити, що спортсмен не здає своїх позицій. Минулого року Василь Кулініч теж був третім на подібному чемпіонаті у Львові.

Участь у змаганнях стала можливою завдяки спонсорській підтримці голови правління СФГ «Колос» Віктора Труша та керівника ОСГ «Айрон Маунтейн» Станіслава Гончаренка.

Джерело: газета "Поліська правда"

"Час Чернігівський" писав про таке: 20-річний ветеран з Чернігова здобув Україні 5 золотих медалей на змаганнях у США