Бюджет Чернігова 2024: підтримка ЗСУ чи благоустрій, що в пріоритеті міської влади?

22 ЛИСТОПАДА 2023, 10:28

1241

Бюджет Чернігова 2024: підтримка ЗСУ чи благоустрій, що в пріоритеті міської влади?

Міська влада Чернігова нещодавно ухвалила проект бюджету Чернігова з видатками майже 3,5 мільярда гривень. Після хвилі критики через незначні суми допомоги ЗСУ у 23 році і акцій під стінами мерії щодо збільшення підтримки української армії, чиновники з будівлі на Магістратській таки повідомили здавалось багатообіцяючі новини про виділення для потреб військових в наступному році майже половини з бюджету розвитку.    

"Сумарно всі ці напрямки 500 млн. Зараз 382 млн і ще 120-150 додамо, коли буде залишок 23-го року розподіляти, він буде суттєвий в цьому році", - свого часу анонсував Олександр Ломако, в.о. міського голови Чернігова.

Сесія Чернігівської міської ради

На сесії Чернігівської міської ради

Однак начальник міської військової адміністрації не поспішає затверджувати проект бюджету. Каже, що кошторис міста прийняли поспіхом, чомусь ще до затвердження державного бюджету. А розрекламовані багатомільйонні суми допомоги армії насправді виявилися значно меншими.

Військова підтримка за видатками лише на 5 місці, а соціальний захист чернігівців – в самому кінці, обурюється Дмитро Брижинський.        

Обіцяні суми на підтримку ЗСУ у Чернігові виявились брехнею

Пріорітети проекту бюджету Чернігова на 2024 рік

"Вивчивши проект бюджету, побачив, що пріоритети ті ж самі, як до війни: ремонти, дороги бруківка, озеленення. Витрати на ЗСУ в пропорціях – це 5-а сходинка. Соціальний захист на останньому місці. А головний наш пріоритет – перемога, підтримка ЗСУ, нашого населення, яке залишається в скрутних умовах, реабілітація військових, які понесли врати", - каже Дмитро Брижинський, начальник Чернігівської МВА.

Дмитро Брижинський вимагає збільшити підтрмику ЗСУ із міського бюджету

Дмитро Брижинський

Начальник військової адміністрації вимагає прозорості і обгрунтованості. А також доступу громади до формування головного фінансового документа. І, звісно, внести зміни до бюджету, лише після цього його затвердить.

Ображений таким перебігом в.о. міського голови Олександр Ломако у соцмережі написав, що з бюджетом все добре, а причиною не підписання вважає бажання військової адміністрації збільшити витрати на свою діяльність. Щоправда, не навівши жодних доказів, які б вказували на це.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Менше обстрілів, більше ворожих дронів: ситуація у прикордонні Чернігівщини

15 КВІТНЯ 2024, 08:19

Загинули на фронті: на Чернігівщині поховали трьох бійців ЗСУ

14 КВІТНЯ 2024, 21:37

За держзраду суд дав пастуху п’ятнадцять років

14 КВІТНЯ 2024, 19:58

Виконують пісні на замовлення, гроші йдуть на авто для військових

14 КВІТНЯ 2024, 18:33

У молодої родини горів відремонтований будинок

14 КВІТНЯ 2024, 17:29

За три дні мати зібрала 130 тис грн сину на бусик: віддавати їздила на Донеччину

14 КВІТНЯ 2024, 16:38

Чим обробляти дерево якщо брунька вже зелена

14 КВІТНЯ 2024, 14:16

ТОП-переглядів