Боєць з Чернігівщини у полоні схуд на 25 кілограмів

06 КВІТНЯ 2025, 17:31

2622

Чепурний Арсен

Борис Стрюк повернувся з полону. Чернігівщина

Борис Стрюк повернувся з полону. Чернігівщина

Додому повернувся військовослужбовець 54-річний Борис СТРЮК з  Киселівки Менської громади. Був у неволі  з 16 серпня 2022 року. Довгі два роки і сім місяців.

Борис працював зварювальником на підприємстві, що виготовляє пелети. До ЗСУ доєднався в квітні 2022 року. Служив водієм-слюсарем гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону. Потрапив у полон.

— Схуд на 25 кілограмів. Важив 90, — неохоче згадує пекло чоловік. — Потроху лікуюся.

19 березня під час 62 обміну Україна повернула 175 своїх військових. Та 22 тяжко поранених.

— Те, що тато в Україні, мені повідомили з Координаційного штабу десь о 16.00. За кілька годин подзвонив сам. Сказав: «Я вже в Україні!»,  — радіє Альона СТРЮК, донька. — Востаннє до полону спілкувалися 14 серпня 2022 року, а через два дні зв’язок з татом обірвався. На початку вересня додому принесли сповіщення — зник у районі села Констянтинівка на Донеччині.

Переглядала сотні відео з нашими полоненими у фейсбуку і тік-тоці, що викладають росіяни. Але ніде його не бачила. Вдалося лише згодом дізнатися, що він у СІЗО Волгоградської області. Жодної звістки від нього за 31 місяць полону не отримувала.

Зараз тато на реабілітації. Як дозволять лікарі, поїду його провідати.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Ольга САМСОНЕНКО

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Ще більше цікавої інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

Життя захисника з Чернігівщини забрав на Донеччині авіаудар

01 ТРАВНЯ 2025, 09:23

На Чернігівщині вночі збили велосипедиста

01 ТРАВНЯ 2025, 09:23

Згоріло все обійстя: обстріли прикордоння Чернігівщини за добу

01 ТРАВНЯ 2025, 08:03

Інтерв’ю

Тримали в ямі, повибивали колінні чашки: під час квітневого обміну із рф повернули танкіста з Чернігівщини

30 КВІТНЯ 2025, 21:45

Вiдео

Має бути повага до військових: подробиці конфлікту між пасажиркою і кондуктором у Чернігові

30 КВІТНЯ 2025, 20:11

Вiдео

Буде конкуренція: у «Градецькому» відкриють супермаркет

30 КВІТНЯ 2025, 19:21

У магазині на Чернігівщині стався вибух: одна людина загинула, двоє поранені

30 КВІТНЯ 2025, 18:12

ТОП-переглядів