Боксер-чемпіон із Чернігова загинув у російсько-українській війні

Чер 08, 05:43

1060

Боксер-чемпіон із Чернігова загинув у російсько-українській війні

Ярослав Рудич

У понеділок,  6 червня в Чернігові попрощалися з чемпіоном Чернігова та Чернігівської області з боксу, матросом Ярославом Рудичем. 27-річний захисник загинув за свободу Незалежної України в російсько-українській війні.

Ярослав Рудич народився 30 січня 1995 року у Чернігові. Тут він закінчив загальноосвітню школу №29, потім вступив до Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т.Г.Шевченка. Також Ярослав мав успіхи в спорті, свого часу йому підкорився боксерський ринг і хлопець виборов звання чемпіона Чернігова та Чернігівської області.

З 2014 року Ярослав добровільно пішов захищати Україну від агресора, а у 2020-му вирішив долучитися до лав Збройних сил України і підписав контракт. Захисник потрапив на службу до 1-го окремого батальйону морської піхоти на посаду навідника. Разом з побратимами він неодноразово виконував бойові завдання в районі Донецької та Луганської областей.

На жаль, під час запеклих боїв наш земляк отримав важке поранення. Лікарі зробили декілька операцій, проте врятувати чернігівця їм не вдалося. 3 червня серце Ярослава Рудича перестало битися…

Провести в останню путь героя зібралися рідні, близькі, друзі та побратими захисника. Прощальна церемонія пройшла у Катерининському соборі, а поховали Ярослава на “Алеї Героїв” кладовища Ялівщина.

У Ярослава залишилася мати, яку просить фінансово підтримати Чернігівська обласна організація федерації боксу України на своїй сторінці у соцмережі. Картка: 4149499343776959 Рудич Людмила Анатоліївна.

Джерело:  chernihiv.city

Схожі новини

Мера Чернігова не пустили закордон: версії та коментарі

Лип 03, 22:42

Вiдео

Чернігівщина та Іль-де-Франс - що спільного?

Лип 03, 19:43

У Чернігові влада пропонує людям, які втратили житло, кімнати у гуртожитках

Лип 03, 17:41

Глиняний Патрон «пішов з молотка»

Лип 03, 16:19

Скільки на Чернігівщині об’єктів зазнали уражень від російської армії?

Лип 03, 13:44

Вiдео

Роботи вистачить усім: мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали

Лип 03, 11:10

Тікаючи з Чернігівщини, росіяни ховали гранати в сухпайках

Лип 03, 09:18

ТОП-переглядів