Бойовий медик та гранатометник: на Чернігівщині поховали двох бійців

26 СІЧНЯ 2024, 07:49

6152

Бойовий медик та гранатометник: на Чернігівщині поховали двох бійців

Ігор Пивоварський, Володимир Попелюх

На Чернігівщині прощались із двома загиблими бійцями. Ігоря Пивоварського поховали у Прилуках, Володимира Попелюха - у Менській громаді.


Солдат Ігор Пивоварський народився 19 лютого 1992 року у селі Замістя Прилуцького району. Закінчив місцеву середню школу №12. Далі навчався в сільському професійно-технічному училищі №34 за напрямом "слюсар з ремонту автомобілів".

Згодом уклав контракт та розпочав проходження військової служби. Після цього працював на заводі "Пластмас" та на різних підприємствах Прилук.

У вересні 2023 року вирішив долучитися до лав оборонців України. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А4699 на посаді бойового медика.

Загинув 18 січня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися з воїном у Прилуках, поховали на міському кладовищі.

Прощання із Ігорем Пивоварським у Прилуках

Прощання із Ігорем Пивоварським у Прилуках

Прощання із Ігорем Пивоварським у Прилуках


Солдат Володимир Попелюх народився 10 грудня 1987 року в селі Киселівка (Менська громада). Навчався в місцевій сільській школі.

У 2009 року закінчив Харківський індустріально-педагогічний технікум, паралельно пройшов професійне навчання і здобув професію тракториста. Одразу після закінчення технікуму працюввав у ТОВ «Агроресурс 2006» охоронником. 

У лютому 2023 року став до лав ЗС України. Боронив Батьківщину у складі одного з підрозділів військової частини А4784 на посаді номера обслуги гранатометного відділення.

Солдат Володимир Попелюх із Менської громади

19 січня 2024 року героїчно загинув у бою, виконуючи бойове завдання під час захисту Батьківщини в районі населеного пункту Синьківка Куп’янського району Харківської області, де внаслідок ворожого обстрілу отримав поранення несумісне з життям. 

Попрощалися з воїном та поховали його на кладовищі рідного села.

Прощання із Володимиром Попелюхом у Менській громаді

Прощання із Володимиром Попелюхом у Менській громаді

Прощання із Володимиром Попелюхом у Менській громаді

Прощання із Володимиром Попелюхом у Менській громаді

 

Джерело: Чернігівський ТЦК та СП

"Час Чернігівський" писав про загиблих бійців:

Схожі новини

До 14 годин без електрики: графіки відключень по Чернігівщині на пʼятницю, 12 грудня

11 ГРУДНЯ 2025, 23:32

Фінансових порушень на 193 млн: аудитслужба та поліція підбили підсумки роботи за рік

11 ГРУДНЯ 2025, 21:42

Вiдео

Люди під впливом тіктоку, емоції зашкалюють: десантник «Караїм» про ставлення людей до ТЦК

11 ГРУДНЯ 2025, 21:12

Замах на вбивство: у Чернігові бійця ЗСУ кликали на підставне "побачення"

11 ГРУДНЯ 2025, 18:01

Директор школи на Чернігівщині зробив велику скриню для листів Миколаю

11 ГРУДНЯ 2025, 17:10

Ворожа ДРГ проривалась на Чернігівщину

11 ГРУДНЯ 2025, 17:02

Скільки їхала швидка на місце трагічної ДТП у Прилуках, де загинула дитина

11 ГРУДНЯ 2025, 16:05

ТОП-переглядів