Благодійники та обласна влада допомогли дітям з інвалідністю облаштувати комп’ютерний клас

20 ЛИПНЯ 2023, 09:40

3773

У дітей з інвалідністю ГО  «Голос батьків» є тепер мотивація опанувати інформаційні технологї.

"Зараз намагалася зробити презентацію на 3 слайди за цей подарунок чудовий. Мені важко кудись поступити чи отримати професію, а тут можу спробувати навчатися самостійно. У нашому житті кожна навичка не буває зайвою. Мені дуже цікаво. З’являється мотивація сюди летіти на всіх парах", - каже Настя, вихованка ГО «Голос батьків».

Настя

У дітей з інвалідністю ГО  «Голос батьків» є тепер мотивація опанувати інформаційні технологї. У приміщенні організації зробили ремонт і відкрили комп’ютерний клас. Допомогли у здійсненні ще одієї мрії обласна військова адміністрація та благодійники.

"Намагаємося зробити ІТ простір. Завдяки підтримці ОВА і Дмитра Синенка, який допоміг знайти донорів Авентус Україна, яке змогло виділити кошти на ремонт цієї кімнати і спортивної кімнати", - розповіла Ірина Опарій, мама вихованця ГО «Голос батьків».

Ірина Опарій

"Вони дуже чекали, і ми радіємо, що спорудили такий простір. Діти обмежені у пересуванні. А це для них засіб спілкування. Завдяки виходу у соцмережі вони можуть ділитися думками, досягненнями, вони спілкуються між собою. Для них - це корисні заняття будуть. Засіб погратися і поспілкуватися. Дуже дякуємо всім, хто долучився до створення", - каже Галина Близнюк, мама вихованця ГО «Голос батьків».

Галина Близнюк

Діти неабияк раді відкриттю кімнати і вже самостійно опановують комп’ютерну техніку. Організація хоче запросити it-викладача, який би зміг дати дітям більше бахових знань.

"Я дуже задоволений за клас, за такий подарунок комп’ютери, хочу спробувати щось нове: програмування, створити програму", - радіє Сергій, вихованець ГО «Голос батьків».

Сергій

"Я теж хочу навчитися створювати програми, вмію працювати у фотошопі, майкрософт офіс. Хочу навчитися 3d моделюванню", - каже Володимир, вихованець ГО «Голос батьків».

Володимир

Обласна влада та благодійники допоможуть також з ремонтом старенького приміщення ГО «Голос батьків». Все, аби діти та їх батьки змогли відчувати себе, як вдома.

"Час Чернігівський" писав про "Голос батьків":

Схожі новини

Менше обстрілів, більше ворожих дронів: ситуація у прикордонні Чернігівщини

15 КВІТНЯ 2024, 08:19

Загинули на фронті: на Чернігівщині поховали трьох бійців ЗСУ

14 КВІТНЯ 2024, 21:37

За держзраду суд дав пастуху п’ятнадцять років

14 КВІТНЯ 2024, 19:58

Виконують пісні на замовлення, гроші йдуть на авто для військових

14 КВІТНЯ 2024, 18:33

У молодої родини горів відремонтований будинок

14 КВІТНЯ 2024, 17:29

За три дні мати зібрала 130 тис грн сину на бусик: віддавати їздила на Донеччину

14 КВІТНЯ 2024, 16:38

Чим обробляти дерево якщо брунька вже зелена

14 КВІТНЯ 2024, 14:16

ТОП-переглядів