Роман – один із новобранців бригади нацполіції «Лють». Лікар за фахом. Вже має досвід порятунку поранених у складі добровольчого мобілього шпиталю ім. Пирогова. Днями він пройшов медкомісію у Чернігові і готовий невідкладно їхати на фронт рятувати українських воїнів.
"А зараз вирішив піти попрацювати з підрозділом «Лють». Бути медиком на фронті, хочеться спасти всіх. Ми загадуємо всі одне бажання, щоб війна закінчилася, але проходить день і, що ти зробив для цього? Я прийшов медкомісію, щоб піти у підрозділ і поїхати на фронт і там рятувати", - каже Роман Островський, доброволець бригади «Лють».
Роман Островський
Набір добровольців до лав бригади «Лють» у Чернігові тривав взимку і весною, але ще не завершився, кажуть в управлінні Нацполіції Чернігівщини. Охочі можуть зареєструватися на сайті Національної поліції, де можна отримати всю необхідну інформацію. Наразі в лавах «Люті» пройшли підготовку вже більше 100 жителів Чернігова та області.
"На сьогодні з Чернігівщини призначено до бригади Лють близько 119 поліцейських. Частина пройшла підготовку і злагодження, деякі навчаються. Процес безперервний. Набір буде продовжуватися деякий час", - пояснив Ігор Папченко, начальник кадрового забезпечення ГУ НП в Чернігівській області.
Ігор Папченко
Об’єднана штурмова бригада «Лють» - це воєнізований підрозділ поліції нового зразка, який формувався за добровольчим принципом. Тому особовий склад бригади вмотивований і готовий виконувати бойові завдання.
"Час Чернігівський" знімав відео як комплектувалась "Гвардія Наступу" на Чернігівщині: