Житло за державні кошти: де купують квартири ветерани з Чернігівщини

08 КВІТНЯ 2025, 12:17

2557

Василенко Соломія

Житло за державні кошти: де купують квартири ветерани з Чернігівщини

Житло за державні кошти: де купують квартири ветерани з Чернігівщини

Уже 46 ветеранів та родин загиблих захисників із Чернігівщини придбали житло за кошти держави. Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус. 

Переважно купують квартири. І лише 4 власники житлових сертифікатів придбали приватні будинки. Житло купували не лише на Чернігівщині, а також у Київській, Одеській, Черкаській, Львівській та Рівненській областях.

"Житлова програма реалізується у рамках Плану внутрішньої стійкості, презентованого Президентом України Володимиром Зеленським. «Політика Героїв» - один із найвідповідальніших його пунктів", - наголосив В'ячеслав Чаус. 

Так, у 2024 році Чернігівщина отримала майже 152 мільйони гривень. А це можливість для 65 ветеранів та їхніх сімей придбати домівки.

"Гроші від держави на придбання житла - це спосіб віддячити тим, хто справді на це заслуговує", - акцентував начальник ОВА. 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

«Болото — це перлина»: гід «Беремицького» розповів, чим унікальне Полісся

18 ЛИПНЯ 2026, 20:19

На кордоні з Білоруссю горів острів: пожежу гасили три дні

18 ЛИПНЯ 2026, 15:39

Над Черніговом стовп диму: повідомляють про вибух безпілотника

18 ЛИПНЯ 2026, 13:18

Вiдео

«Після війни людей у церкві побільшає»: священник із Ніжина розповів про свою громаду

18 ЛИПНЯ 2026, 11:27

Похід «Козацькими шляхами» 1991 року: мандрівка, що стала символом відродження України

18 ЛИПНЯ 2026, 10:24

Фото

Рятувальники показали, як ліквідували наслідки ворожих атак на Чернігівщині

18 ЛИПНЯ 2026, 09:15

Поранені діти: росіяни атакували місто на Чернігівщині

18 ЛИПНЯ 2026, 00:31

ТОП-переглядів