Жінку – насмерть, а чоловіка – серйозно травмовано: у Чернігові сталися дві резонансні автопригоди

10 ЛИСТОПАДА 2022, 07:38

2140

За дві доби у Чернігові дві автопригоди у вечірній час з травмованим та загиблим пішоходами.

У неділю на Ремзаводі на чоловіка, що переходив дорогу на регульованому пішохідному переході, наїхав водій легковика. У постраждалого зламана нога. Світлофор в цей час не працював через вимкнення електрики.

А вже наступного дня по вулиці 1 травня поблизу двох шкіл водій автівки збив насмерть 84-річну жінку. Попередньо, вона переходила дорогу поза межами регульованого пішохідного переходу. Світлофор теж був вимкнений.

"Почула звук сильний, ляпнуло. У вікно бачу машини, пробка. Бачу людина лежить. Приїхала швидка подивился. Нічого вже не може зробить і поїхала. Він працює, але у 5 годин виключили світло і виключився світлофор, а це було півшостої було темно. Я вже казала може, які фази перемінять, щоб світлофор робив. Одна школа, інша, дві школи людей багато", - каже Раїса Степанівна, свідок пригоди.

У патрульній поліції кажуть, що в обох випадках ДТП трапилися в темну пору доби. Було відсутнє  вуличне освітлення і не працювали світлофори. А тому І пішоходи, і водії мали бути уважними на дорозі. Про це неодноразово попереджали. Слідство триває.

"І перший, і другий випадки сталися в наслідок порушення правил дорожнього руху. Питання - хто порушував. Якщо за недільну подію, де людина зробила все, щоб не потрапити під колеса. Чоловік переходив переходом і на нього наїхало авто. Треба буде з’ясувати: чому жінка була на проїзній частині поза межами переходу, і будуть запитання до водія, з якою швидкістю їхав і чи бачив людину на проїзній частині", - коментує  Віталій Копистко, речник Патрульної поліцїі області.

За жовтень місяць на Чернігівщині трапилася 72 аварія. 10 людей загинуло і 82 травмовано. Це значно більше, ніж у жовтні минулого року. Найбільше ДТП у Чернігові, Чернігівському та Ніжинському районах.

"Час Чернігівський" писав про трагедію: Врізався у розбиту російську техніку: на Чернігівщині загинув водій авто.

Схожі новини

Ведмедики із соломи: хто, де і як робили на Чернігівщині

07 ВЕРЕСНЯ 2025, 21:36

Культові мультсеріали 2000-х «Справжні монстри», «Невгамовні», «Джинджер» створював художник з Чернігівщини

07 ВЕРЕСНЯ 2025, 20:55

Інтерв’ю

"Найскладніші операції стираються з пам’яті", - кардіохірург Ігор Венгер

07 ВЕРЕСНЯ 2025, 18:23

У магазині коробка допомоги захисникам: чи багато донатять?

07 ВЕРЕСНЯ 2025, 16:22

Житель Чернігівщини за знущання з батька може потрапити в тюрму

07 ВЕРЕСНЯ 2025, 13:36

Ворог поцілив у школу на Чернігівщині

07 ВЕРЕСНЯ 2025, 12:43

Козлик і Ленін лежать в одному дворі, але не поряд

07 ВЕРЕСНЯ 2025, 10:39

ТОП-переглядів