Закупив військовим дрова удвічі дорожче ринку - чернігівцю повідомили про підозру

21 ЛЮТОГО 2025, 11:51

1820

Ярмоленко Анастасія

Закупив військовим дрова удвічі дорожче ринку - чернігівцю повідомили про підозру

Закупив військовим дрова удвічі дорожче ринку - чернігівцю повідомили про підозру

За даними слідства, у Чернігові викрили колишнього начальника квартирно-експлуатаційного відділу та підприємця, які уклали договір про закупівлю паливних дров за завищеними цінами. До цієї схеми вони залучили начальника паливної групи КЕВ міста Чернігова. Такими діями державі завдали збитків у 3,1 млн грн.

Слідство встановило, що упродовж 2022-го посадовці за попередньою змовою з підконтрольною фізичною особою-підприємцем, зловживаючи службовим становищем, уклали 3 прямі договори на поставку дров для опалення військових частин за цінами, що більш ніж удвічі перевищували середньоринкові.

У поліції області уточнили: до злочинної групи входили керівник квартирно-експлуатаційного відділу одного з військових гарнізонів Чернігівщини та його підлегла, а також цивільний підприємець. 

За процесуального керівництва Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону фігурантам повідомили підозри, повідомляють у пресслужбі Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону.

Зокрема, зазначається, що підозрюваним інкриміноване привласнення, розтрата майна в особливо великих розмірах, службова недбалість, недбале ставлення до військової служби та зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 367, ч. 4 ст. 425, ч. 2 ст. 364 КК України).

Також 60-річному цивільному підприємцю оголосили підозру у вчиненні пособництва у вказаній вище розтраті чужого майна (ч. 5 статті 27, ч. 5 статті 191 КК України).

Зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях здійснюється слідчими підрозділами органів Національної поліції в областях за оперативного супроводу УСР та СБУ.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Постільну білизну з Чернігова тепер продають і в Румунії

28 ЖОВТНЯ 2025, 09:21

"Шахеди" над Черніговом, удари по енергетиці та залізниці: ситуація в області на ранок 28 жовтня

28 ЖОВТНЯ 2025, 08:53

Відключення електрики по Чернігівщині на 28 жовтня: новий графік

28 ЖОВТНЯ 2025, 07:41

У центрі Чернігова влучання «шахеда»

28 ЖОВТНЯ 2025, 01:05

У чернігівському Спасо-Преображенському соборі з’явилась єдина у світі ікона

27 ЖОВТНЯ 2025, 22:06

Вiдео

Блекаут на Чернігівщині, нові шкільні автобуси у громадах, 78-річний волонтер: дайджест новин

27 ЖОВТНЯ 2025, 19:11

Ліків проти тривоги сімейні лікарі не виписують: скарг на страх і стрес побільшало

27 ЖОВТНЯ 2025, 18:19

ТОП-переглядів