Загинули в один день: у Ніжині поховали двох бійців

10 ЛЮТОГО 2023, 06:08

2822

Загинули в один день: у Ніжині поховали двох бійців

Богдан Кава та Андрій Мусабеков

У четвер, 9 лютого, на Чернігівщині в останню путь провели двох воїнів, які загинули у бою за Незалежність України! Із Богданом Кавою та Андрієм Мусабековим прощались у Ніжині.


Молодший лейтенант Богдан Кава народився 20 вересня 2001 року у Ніжині. У 2016 році закінчив 9 класів місцевої ЗОШ №4, після чого вступив до Чернігівського коледжу економіки та технологій. У 2022 році закінчив Національний університет “Чернігівська політехніка”, додатково отримавши підготовку на військовій кафедрі Харківського національного університету імені Івана Кожедуба.

З початком повномасштабної війни Богдан долучився до лав ЗС України, тож від 24 лютого 2022 року у складі військової частини А7329 на посаді кулеметника снайперського відділення брав участь в обороні Ніжина та Чернігова. У грудні Богдан разом з побратимами вирушив захищати східні кордони України - до Бахмута та Соледара, того ж місяця отримав військове звання молодшого лейтенанта.

30 грудня 2022 року під час виконання чергового бойового завдання в районі Соледара на Донеччині Богдан Кава загинув.

Загинули в один день: у Ніжині поховали двох бійців

Загинули в один день: у Ніжині поховали двох бійців

Загинули в один день: у Ніжині поховали двох бійців

* * *

Солдат Андрій Мусабеков народився 8 грудня 1984 року. У 2002 році закінчив місцеву ЗОШ № 10, а у 2006 році - Ніжинський державний університет ім.М.Гоголя.

Після повномасштабного ворожого вторгнення Андрій добровільно став на Захист Батьківщини. Службу також ніс у військовій частині А7239.

30 грудня 2022 року під час виконання чергового бойового завдання на Донеччині Андрій Мусабеков загинув. Вдома у нього залишилась мати та кохана дівчина.

Попрощалися з воїнами-земляками у Ніжині в Церкві Всіх Святих. Поховали Богдана на Фрунзівському кладовищі, а Андрія - на Мигалівському.

Загинули в один день: у Ніжині поховали двох бійців

Загинули в один день: у Ніжині поховали двох бійців

Загинули в один день: у Ніжині поховали двох бійців

"Час Чернігівський" писав про загиблих Героїв: Залишилось 5 дітей: на Чернігівщині попрощались із загиблим бійцем ЗСУ та у громаді на Чернігівщині поховали бійця, який загинув під Бахмутом.

Схожі новини

Жнива: розпитали керівників компаній з Чернігівщини чи вже стартували

22 ЛИПНЯ 2025, 19:27

Вiдео

Фартова для Усика: шабля з Чернігова представлена в одному з головних музеїв світу

22 ЛИПНЯ 2025, 18:53

Допомога на дрова: громада вже формує списки - скільки грошей можна отримати

22 ЛИПНЯ 2025, 17:10

СБУ зірвала теракт у Прилуках: ФСБ планувало підрив військового

22 ЛИПНЯ 2025, 16:45

У стоматполіклініці замінили обладнання, якому понад 40 років

22 ЛИПНЯ 2025, 16:16

Медик із бойовим досвідом: захисник повернувся на роботу в лікарню

22 ЛИПНЯ 2025, 15:38

У МЗС згадали Чернігів у рамках нової англомовної кампанії

22 ЛИПНЯ 2025, 14:45

ТОП-переглядів