За $4 тисячі: на Чернігівщині військовий намагався вивезти мобілізованого з частини

14 СЕРПНЯ 2025, 11:36

3020

Чепурний Арсен

За $4 тисячі: на Чернігівщині військовий намагався вивезти мобілізованого з частини

За $4 тисячі: на Чернігівщині військовий намагався вивезти мобілізованого з частини

Працівники ДБР за сприяння СБУ повідомили про підозру військовослужбовцю одного з державних правоохоронних органів спеціального призначення. Він, за гроші вивіз мобілізованого з навчального центру аби той уникнув служби.

Про це повідомляє ДБР на власному вебсайті.

У липні 2025 року військовослужбовець домовився через знайомих у військовій частині вивести курсанта з території частини. За таку послугу обіцяв заплатити 4 тисячі доларів США. До справи він залучив заступника командира цієї ж частини. У визначений час офіцер вивів молодого чоловіка за межі військового об’єкту, де інший співучасник чекав його на своєму автомобілі.

Правоохоронці зупинили автомобіль, що рухався в бік Києва, і затримали мобілізованого та його «помічника». У машині знайшли службове посвідчення, гроші, військову форму та інші документи.

За $4 тисячі: на Чернігівщині військовий намагався вивезти мобілізованого з частини

Військовослужбовцю оголосили підозру в наданні хабаря (ч. 1 ст. 369 КК України), а курсанту навчального центру – у дезертирстві (ч. 1 ст. 408 КК України).

Заступник командира діяв під контролем правоохоронців. Слідчі також перевіряють, чи міг затриманий бути причетний до вивезення інших людей з військових частин і навчальних центрів на Чернігівщині.

Процесуальне керівництво здійснює Чернігівська спеціалізована прокуратура у сфері оборони центрального регіону.

"Час Чернігівський" писав про таке: На Чернігівщині військові ремонтували будинок командира замість служби — ДБР повідомило про підозри

Схожі новини

Лукашенко під тиском американців звільнив 123 політвʼязня. Серед них - чернігівець

13 ГРУДНЯ 2025, 20:37

Ворог поцілив по АЗС та будинках в місті на Чернігівщині: є поранена

13 ГРУДНЯ 2025, 19:33

Фото

Росіяни розбомбили старостат у прикордонному селі на Чернігівщині

13 ГРУДНЯ 2025, 18:55

21-річний юнак не дійшов до дому 200 метрів: завершився суд у загадковій справі

13 ГРУДНЯ 2025, 17:33

«Курс» картоплі впав. У кого є, чекають весни

13 ГРУДНЯ 2025, 14:52

Двом освітянкам із Чернігівщини присуджена Премія Верховної Ради України

13 ГРУДНЯ 2025, 11:21

Після майже року невідомості на Чернігівщину повернули тіла двох воїнів, які полягли в Суджанському районі

13 ГРУДНЯ 2025, 10:47

ТОП-переглядів