За 30 км від чернігівського кордону запалала станція нафтогону на Брянщині

31 СІЧНЯ 2025, 09:12

1308

Ярмоленко Анастасія

За 30 км від чернігівського кордону запалала станція нафтогону на Брянщині

За 30 км від чернігівського кордону запалала станція нафтогону на Брянщині

Увечері 29 січня горіла розподільна станція міжнародного нафтогону «Транснефть-Дружба» у Брянській області, обʼєкт розташований у невеличкому селі - за 30 км від кордону з Чернігівщиною. Росіяни та білоруське опозиційне видання «Гомельскі Флагшток» стверджують: туди начебто поцілили українські дрони.

Нафтоперекачувальна станція «Новозибків», яка масштабно запалала, розташована поблизу селища Мамай, за 30 кілометрів від кордону з Україною. Місцеві жителі бачили величезну заграву та чули гучний вибух з боку розподільчої станції, про що писали у коментарях у ТГ-каналах.

За іншою версією, військові дрони чи ракети вразили станцію. При цьому одні російські медіа повідомляють, що «жертв і руйнувань немає», а інші пишуть про велику пожежу. Жителі Новозибкова вранці 30 січня писали, що запах диму у повітрі відчувався і тоді, цитує «Флагшток».

НПС «Новозибків» є частиною магістрального нафтогону «Дружба», який далі йде територією білорусі та забезпечує транспортування нафти з країни-агресора до країн Європи, зокрема, Угорщини.

Нагадаємо, що торік рф «через технічні несправності» у м. Унеча зупиняла прокачку нафти нафтогоном. 

В Україні не коментують ці ураження. Повідомлень від «Гомельтранснафти-Дружби» про перебої в роботі на ранок 30 січня теж не було.

Одначе, у Новозибківському районі виникли пожежі, ймовірно, від уламків збитих повітряних цілей. Мало того, місцева влада Брянської області проігнорувала надання допомоги, скаржаться місцеві. 

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

«Зустріну з пологового»: флешмоб підтримки жінок завірусився в Чернігові

25 ЛИСТОПАДА 2025, 09:20

Атака на прикордонне місто: "шахеди" цілили по енергообʼєкту та фабриці

25 ЛИСТОПАДА 2025, 08:59

Графіки відключень на 25 листопада по Чернігівщині мʼякші: скільки годин буде без електрики

25 ЛИСТОПАДА 2025, 08:36

23-річний юнак з Чернігівщини тримає овець: першу подарували на день народження

24 ЛИСТОПАДА 2025, 21:32

Різдвяний піст під час війни: священник розповів чи обовʼязково суворий

24 ЛИСТОПАДА 2025, 20:50

Вiдео

Підвищення ціни проїзду, мільярд дерев, відновлення енергетики: дайджест новин за тиждень

24 ЛИСТОПАДА 2025, 18:14

Помер відомий залізничник із Чернігівщини

24 ЛИСТОПАДА 2025, 17:22

ТОП-переглядів