Їхав побачитися з сином, а потрапив в оборону Чернігова: військовий шлях Ярослава-"Кобзаря"

17 ТРАВНЯ 2022, 08:15

1834

Їхав побачитися з сином, а потрапив в оборону Чернігова: військовий шлях Ярослава-"Кобзаря"

Військовий Ярослав

З початком повномасштабної війни Ярослав зі столиці поїхав до рідного Ніжина, щоб побачитися з сином. Потім планував відразу йти у територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, щоб потрапити до війська.

Однак сталося не так, як гадалося: через поламаний транспорт хлопець не зміг потрапити додому. Вирішив не гаяти часу та якнайшвидше стати на захист рідної області. Потрапив до одного з окремих батальйонів оперативного командування «Північ».

Раніше мав досвід на строковій військовій службі, а також воював добровольцем в одному з добровольчих формувань на авдіївській промці. Каже, тодішні навички дуже допомогли зараз.

«Тоді поїхав туди, щоб перевірити себе. Мав знати, що зможу взяти зброю до рук і з товаришами піти воювати, а не просто сховаюся, чекатиму чогось… », - каже Ярослав. Такий момент відповідальності та перевірки себе настав, коли російські війська нахабно вторглися в усю Україну.

«Кобзар», так називають товариші Ярослава, брав участь у боях з оборони Чернігова у Количівці. Він, як і інші, завдячує командирові роти за те, що той зберіг особовий склад та вивів усіх живими.

«Коли нам передали, що ворожа техніка іде, ось уже вона була поруч, то він швидко і правильно скомандував нами. І ми розбили ту колону», - згадує військовий.

Крім того, Ярослав виконував бойове завдання у складі групи у селі Золотинка поблизу Чернігова. Там на розтяжці загинув його побратим, тим самим врятувавши життя «Кобзарю».

Із захопленням розповідає і про нові зразки зброї, які мав можливість опанувати, зокрема й іноземного виробництва. Оскільки вважає, що воїн має швидко навчатися, багато тренуватися, щоб у будь-якій ситуації не розгубитися і вступити у бій.

«Кобзар» каже, що у ході бойових дій страху не було, хоча знає, що це з психологічної точки зори неправильно.

«Мені це подобається. Я навіть вирішив після демобілізації підписати контракт. Уже знаю, куди», - ділиться планами на майбутнє.

А ще запевняє, що всі хлопці налаштовані по-бойовому і готові звільняти і Маріуполь, і Донецьк...

«Це тварюки! За те, що вони наробили, пробачати не можна, домовлятися не можна. Тільки знищувати! До останньої краплі крові», - так реагує на згадку про російського окупанта воїн.

Джерело: ОК "Північ"

Схожі новини

Спецтема

Плече допомоги: чим та як допомагають закордонні партнери освіті Чернігівщини?

22 ЛИСТОПАДА 2024, 16:15

Класична схема: чернігівця обдурили, видаючи себе за працівників банку

22 ЛИСТОПАДА 2024, 14:29

«Хата на фундаменті тричі піднялася й опустилася»: громада придбала житло для ВПО

22 ЛИСТОПАДА 2024, 14:15

93-річна бабуся почала волонтерити. Тривожиться за воїнів

22 ЛИСТОПАДА 2024, 13:36

У селі уламки шахеда гупнули за 40 метрів від житла. Пошкоджені 11 будинків

22 ЛИСТОПАДА 2024, 12:04

Вiдео

Психічні розлади стали головною причиною інвалідності у дітей Чернігівщини

22 ЛИСТОПАДА 2024, 11:37

Демобілізований лісівник повернувся на посаду єгеря

22 ЛИСТОПАДА 2024, 10:48

ТОП-переглядів