Ярослав Куц: з телеведучих - у тероборонівці

Апр 29, 11:17

1693

Ярослав Куц: з телеведучих - у тероборонівці

Ярослав Куц

Телеведучий та юрист, уродженець Варви Ярослав Куц нині перекваліфікувався у захисники і служить в ТРО в Ірпені, який донедавна був вельми гарячою точкою.

У своєму фейсбук-акаунті він викладає деякі моменти зі служби, показує як «утюжили» Ірпінь, місто, де він мешкає, російські загарбники. Під час обстрілів сильно постраждав будинок Ярослава Куца.

- Це мій Ірпінь і моя вулиця після прильоту від перегною! Свій будинок навіть показувати не буду, я його відбудую. І сусіди мої відбудують. І країну ми також відбудуємо! А росіяни свою країну просрали, коли віддали її на 22 роки хуйлу! А тепер воно розстрілює будинки мирного населення! Ні на моїй вулиці ні в радіусі 5 км немає жодного стратегічного чи військового об’єкту!

І на знімках також частка моєї зброї, якою я буду валити цих тварюк до останнього подиху!!!

І так, я поруч з такими ж самими прекрасними і неймовірними людьми - українцями, які ні на сантиметр не відступлять!!!

У перші ж дні російського вторгнення панувало велике сум’яття, тож колишній юрист та телеведучий Ярослав Куц пішов у лави тероборонівців буквально у тому, чому був - в джинсах, куртці та персональному бронежилеті.

- Це зараз я і мій взвод у формі та екіпіруванні, а тоді 27.02.2022 ми були в джинсах і кросівках, в моєму старому доброму броніку від @січ україна і з прекрасним подарунком від британців, якому раділи всі, окрім русні))) Колись потім буде складено всі фото і відео та поміщено в архів того, що не хочеться згадувати… а зараз рухаємось до перемоги!

До початку вторгнення Ярослав Куц був відомим телеведучим - на його рахунку проєкти «Контролер», «Таємні агенти», «Глядач як свідок».

Також чоловік є депутатом Ірпінської міської ради та заступником голови земельної комісії. Відомий юрист і тим, що захищав інтереси гурту «Антитіла» щодо відстоювання авторських прав музикантів.

Схожі новини

Легендарний дорожній знак для окупантів продадуть на аукціоні

Май 24, 18:57

Фото

На Менщині в останню путь провели загиблого захисника

Май 24, 16:31

Чернігівська міська рада: повідомляйте про «точки» продажу алкоголю на 102

Май 24, 14:08

Фото

Постраждала від російських бомб: у Чернігові стартує ремонт обласної лікарні

Май 24, 11:08

Фіни хочуть допомогти школам на Чернігівщині

Май 24, 09:33

Вiдео

Майже 3 місяці у підвалі: родина із Чернігова мешкала в укритті після втрати житла

Май 24, 08:18

Про головне

Ракетна загроза, авіаудари та будівництво укріплень: Генштаб про ситуацію на північних кордонах

Май 24, 07:44

ТОП-переглядів