«Я стала Амбасадоркою напряму «Мир» Глобального договору ООН в Україні»

Сер 31, 12:43

859

«Я стала Амбасадоркою напряму «Мир» Глобального договору ООН в Україні»

Аліна Коновальченко та Вікторія Апанасенко

Про це повідомила чернігівка та Міс Всесвіт Україна - 2022 Вікторія Апанасенко у соцмережах.  Так, королева краси підписала Меморандум про співпрацю з Мережею Глобального договору ООН в Україні.

Що це означає? Боротьба за мир, здоров‘я, сталість в умовах війни — на це нині спрямовані сили всіх неурядових та державних організацій України, а також бізнесів та волонтерів, кажуть в ініціативі.

«Мир та справедливість» — це 16 Ціль сталого розвитку ООН. Вікторія Апанасенко підтримує діяльність організації у гуманітарному напрямі та наголошує на важливості проєктів ГД ООН в Україні для подолання наслідків російської агресії, підкреслює ініціатива в матеріалі на власному сайті.

«Кожний українець зараз робить усе можливе заради миру й безпечного майбутнього нашої країни. З початку повномасштабного вторгнення я працюю волонтеркою й на власні очі бачу, як війна руйнує будинки та нівечить долі. Та незважаючи на все, українці вірять у майбутнє незламної, вільної та інноваційної України. Саме тому важливо підтримувати людей, щоби вогонь віри в них не згасав», — переконана Вікторія Апанасенко.

Також дівчина підкреслює роль проєкту «Mental Help» Глобального договору ООН в Україні у відновленні ментального здоров’я українців:

Ця ініціатива спрямована на те, щоб знизити рівень психологічного тиску на українців та допомогти їм відновити ментальне здоров‘я. Мета проєкту «Mental Help» — надати безкоштовні психологічні послуги людям, які постраждали від війни росії проти України.

З боку Глобального договору ООН свій підпис під Меморандумом поставила Аліна Коновальченко, операційна директорка організації. Вона зазначила, що співпраця ГД ООН в Україні з Вікторією Апанасенко буде фокусуватися на проєктах, спрямованих на побудову міцного суспільства, здатного ефективно відновлювати країну після війни.

Аліна Коновальченко та Вікторія Апанасенко

«Дуже вдячна за цю можливість!Впевнена, що у співпраці з UN GLOBAL COMPACT ми зможемо ефективно подолати наслідки російської агресії», - підкреслила красуня.

Вікторія Апанасенко — володарка титулу «Міс Україна Всесвіт 2022», яка представить нашу державу на наймасштабнішому конкурсі краси «Міс Всесвіт» наприкінці цього року.

Із перших днів повномасштабного вторгнення Вікторія займається волонтерством, готуючи, прибираючи та розвозячи їжу для українців із найбільш постраждалих від війни регіонів навколо столиці продуктами харчування.

«Міс Всесвіт» — це організація, яка пропагує розширення можливостей для успіху молодих жінок усіх культур і національностей.

Значних змін зазнали цього року і правила проведення самого конкурсу «Міс Всесвіт». З 2023-го у ньому зможуть брати участь заміжні жінки та матері. Переможниці попередніх років вітають нововведення.

Андреа Меза, Міс Всесвіт 2020, сказала, що для цієї ідеї давно настав час.

«Мені щиро подобається, що це відбувається», — сказала вона в ексклюзивному інтерв’ю Insider. «Подібно до того, як суспільство змінюється, і жінки тепер займають керівні посади, де раніше могли бути лише чоловіки, тож, настав час змінити конкурси та відкрити їх для жінок із сім’ями. Є багато жінок, які вийшли заміж молодими або народили дітей у віці 20 років, і вони завжди хотіли взяти участь у конкурсі «Міс Всесвіт», але не могли через правила», — додала вона. «Тепер ці жінки можуть почати або підвищити свою кар’єру в індустрії розваг завдяки цим змінам».

Одначе віковий ценз конкурсанток лишається незмінним - з 18 до 28. Таким чином, Вікторія Апанасенко є однією з найзріліших конкурсанток.

Час Чернігівський писав про Віторію Апанасенко, зокрема про те, які вона дізналась про участь у конкурсі: 28-річна чернігівка Вікторія Апанасенко: «Я була волонтером в ресторані і мила підлогу, коли дізналась, що буду представляти Україну на Міс Всесвіт

Схожі новини

Вiдео

Родинам чернігівців, що втратили житло, держава придбала 21 квартиру

Вер 30, 18:14

Вiдео

Воєнний час із Михайлом Жироховим: Чи готується новий наступ на Чернігівщину, ЗСУ оточують Лиман, де російські резерви?

Вер 30, 12:43

"Нагрів" бюджет на 2,5 мільйони: поліція викрила чиновника Чернігівської міської ради

Вер 30, 10:49

У Сновську за грантові 1,9 млн грн обладнали медкабінети та маніпуляційні

Вер 30, 10:10

Спецтема

Дуже дорогі та незручні: чому чернігівці жаліються на зупинки транспорту і хто на них заробляє

Вер 30, 10:08

Російська армія обстріляла дві громади на прикордонні Чернігівської області: ситуація станом на ранок 30 вересня

Вер 30, 08:28

Майже половина чернігівських айтішників, які виїхали через війну, планують повернутися до міста

Вер 30, 06:21

ТОП-переглядів