Всі загинули в один день: на Чернігівщині прощались із трьома бійцями ЗСУ

Тра 18, 08:14

3150

Всі загинули в один день: на Чернігівщині прощались із трьома бійцями ЗСУ

Сергій Тригуб, Олександр Подрез, Ігор Касяненко

17 травня на Чернігівщині попрощалися з трьома воїнами ЗСУ, які загинули у бою за Незалежність України! Сергія Тригуба поховали у Новгороді-Сіверському, Олександра Подреза та Ігоря Касяненка - у Сухополовʼянській.


Старший солдат Сергій Тригуб народився 24 жовтня 1992 року у Новгород-Сіверському. Закінчив місцеву школу №2, після чого вступив у Шосткинське училище №19 на спеціальність "столяр, верстатник".

Протягом 2011 - 2012 років проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України. Після повернення з армії працював водієм на Новгород-Сіверському заводі будматеріалів, потім за цим же напрямом працював в ПАТ "Новгород - Сіверський сирзавод". З часом разом з родиною переїхав до міста Дніпро, де працював охоронцем.

Після початку повномасштабної війни чоловік повернувся до рідного міста та долучився до оборонців. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А3010. На жаль, 11 травня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині Сергій загинув. Попрощалися з воїном у Новгороді-Сіверському, поховали на місцевому кладовищі.


Солдат Олександр Подрез народився 14 жовтня 1981 року в Дніпрі, а у 2000 році разом з родиною переїхав до села Малківка на Прилуччину. До 2014-го року працював різноробом, а потім вирішив долучитися до лав ЗС України. Брав участь в антитерористичній операції на Сході нашої держави, після чого повернувся цивільного життя.

З першого дня повномасштабного ворожого вторгнення Олександр знову став до лав ЗС України, служив у складі підрозділу військової частини А7330 на посаді навідника. 

На жаль, 11 травня 2023 року під час виконання боїв поблизу одного з населених пунктів Луганщини Олександр загинув. Попрощалися з воїном у Прилуках в Соборі Пресвятої Богородиці. Поховали на кладовищі рідного села Малківка (Сухополовʼянська громада).


Старший солдат Ігор Касяненко народився 10 травня 1991 року у селі Полова на Прилуччині. Закінчив Сухополов'янську школу. Потім навчався в Дігтярівському професійно-технічному училищі, де опанував спеціальність "тракторист-машиніст". Проходив строкову військову службу, потім працював на різних посадах в ТОВ «Агрікор-Холдинг».

Вперше до оборонців України Ігор долучився у липні 2014 році та протягом двох років стояв на захисті східних кордонів нашої держави. Демобілізувавшись, повернувся на роботу до ТОВ «Агрікор-Холдинг».

У листопаді 2022 року чоловік вдруге взяв до рук зброю та став на захист рідної держави у складі підрозділу військової частини А4165. На посаді навідника він мужньо боровся проти окупаційних військ, виборюючи вільне майбутнє для всього українського народу.

На жаль, 11 травня на Луганщині Ігор потрапив під ворожий артилерійський обстріл і отримав смертельні поранення. Попрощалися з воїном у його рідному селі Полова (Сухополовʼянська громада), поховали на місцевому кладовищі.

"Час Чернігівський" писав про загиблих Героїв:

Джерело: Чернігівський обласний ТЦК та СП, Сухополовʼянська сільська рада

Схожі новини

Російські війська обстріляли прикордоння Чернігівщини: горіли житлові будинки, декілька сіл без світла

Тра 27, 19:09

У річці Остер знижується рівень води - необхідно півтора мільйона гривень, щоб врятувати ситуацію

Тра 27, 16:08

Чотирирічного Богданчика бандити розстріляли разом з батьками в машині. Закопали в лісосмузі. За шість тисяч доларів

Тра 27, 15:18

Вiдео

Скандал у чернігівському футболі: дитячою школою «Юність» керує людина без спортивної освіти?

Тра 27, 12:52

У одному із судів Чернігова не встигають розглядати справи: нема кому

Тра 27, 10:54

У Бахмачі приберуть з карти міста вулицю та провулки Гомельські

Тра 27, 08:38

У Чернігові перепоховали бійця, який загинув торік під час оборони міста

Тра 27, 06:59

ТОП-переглядів