«Все відбудуємо!»: як відновлюються деокуповані громади на півночі Чернігівщини

Січ 19, 17:27

920

Зокрема, масштабний ремонт адмінбудівлі допомагали виконати усі небайдужі місцеві жителі та представники фермерського господарства, розташованого у Бурівці (Тупичівська громада). Прогрес «було - стало» помітний на фото, які опублікувала староста Бурівки Ірина Демиденко.

Допис вийшов емоційним та радісним.

Пост у соцмережах староста виклала у середині січня.

«Таким було приміщення Бурівського старостату після відступу рашистів. Але, як і всю Україну - відбудуємо, відновимо, і заживемо ще краще! На даний час я вже працюю в оновленому приміщенні старостату. Хочу подякувати в першу чергу керівництву ТОВ "Білорусь" за величезну допомогу у відновленні приміщення. Адже саме їх працівники крили дах, закладали діри в стінах, встановлювали двері, підбивали, фарбували стелю, стіни.

Хочеться подякувати тим хлопцям з ЗСУ, які на той час "стояли" в Бурівці і зняли битий і цілий шифер з даху, зробили підпорки, намагались хоч якось налагодити дах.

Дякую Авдєйко Володимиру Тимофійовичу за знайдене скло для всіх 11 вікон. Дякую хлопцям, які склили вікна. Дякую Тупичівській сільраді, яка фінансувала їх роботу, а також оплатила купівлю вхідних дверей та матеріал для підбивання стелі. Хочеться згадати кожного по прізвищу, але стільки людей працювало над відновленням старостату, що не вистачить, мабуть, місця. Та чесно кажучи, декого і незнаю прізвища) Все це - завдяки небайдужим людям! І, мабуть, треба створити альбом по відновленню Бурівського старостинського округу! ДЯКУЮ ВСІМ!!!», - написала Ірина Демиденко.

Зауважимо: на світлинах неозброєним оком дійсно помітна різниця у кращий бік. Ремонт і справді осучаснив будівлю, але і це ще не всі позитивні новини.

У адмінбудівлі тепер ще й є окремий генератор. З цим доволі дорогим обладнанням Тупичівській громаді допомогли благодійники, волонтери та місцеві народні депутати, загалом, подарувавши ОТГ 7 економічних генераторів потужністю до 3 кВт.

Ці генератори тепер працюють у старостатах, у пункти незламності та КЗ ПО "Підлітковий клуб "Сучасник". Як зауважують у Тупичівській громаді, прилади вельми стали в нагоді під час відключень електроенергії.

"Час Чернігівський" писав про громади у нашій постійній рубриці:

Схожі новини

Вiдео

Є шанс врятувати Ялівщину від забудови: чи дослухається мерія Чернігова?

Лют 08, 23:37

Скільки мільйонерів у Чернігові?

Лют 08, 18:18

Майбутня педагогиня із Прилук вчинила спробу самогубства

Лют 08, 16:06

Четверо загинули, а Сергій вижив. Про мати-суддю, яка розшукує сина. Анонс «Вісник Ч» на 9 лютого

Лют 08, 15:25

Вiдео

Веломайстер Євгеній Плакса полагодив сотні велосипедів для медиків, волонтерів та соцпрацівників Чернігівщини

Лют 08, 14:35

Чилійський архітектор презентував концепцію відновлення Будинку культури в Іванівці

Лют 08, 13:51

Угоди тижня: новий міст через Десну та утримання доріг у Чернігові

Лют 08, 13:17

ТОП-переглядів