Справа про розлучення чи не найвідомішої подружньої пари Чернігова продовжує обростати новими подробицями.
За словами юриста і активіста Олександра Гашпара, швидше за все, подружжя розбігається… фіктивно. Про що він написав пост у соцмережах, попередньо проаналізувавши дані реєстрів з нерухомості.
«Моє припущення про те, що розірвання шлюбу між Владиславом Атрошенко і його дружиною, скоріш, за все є фіктивним, з метою переписати і приховати майно, на яке в майбутньому може бути накладено арешт або навіть здійснена конфіскація, підтверджується інформацією з реєстру речових прав на нерухоме майно.
Станом на сьогодні, у власності Владислава Атрошенко залишилось лише два офісних приміщення в Чернігові і в Ріпках, старий будинок на вулиці Федоровського і будинок в с. Іванівка. Натомість квартира в Києві, новий приватний будинок по вулиці Шевченко, біля скверу Хмельницького, усі успадковані квартири, а також усі земельні ділянки, які ще зовсім нещодавно належали Владиславу Атрошенко тепер записані на Ірину Атрошенко, яка отримала їх у подарунок (окрім квартири в Києві, яка була нею отримана за договором поділу нерухомого майна) від свого чоловіка за три дні до того, як вона подала заяву про розірвання шлюбу».
Окрім того, у YouControl є дані про долю власності Ірини Атрошенко у 15 підприємствах та компаніях, де вона значиться як або засновник чи керівник або бенефіціар, або і те, і інше разом. Зауважимо, після розлучення Ірина Атрошенко стане однією з найперспективніших і найзаможніших українських наречених.
У власному активі, окрім купи нерухомості жінка має ресторани, компанії аграрного сектору, інвестиційні фонди тощо.
Наприклад, у ТОВ «Форсаж» (основний КВЕД: оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин) їй належить частка у 25%.
У СТОВ «Інтер», яке спеціалізується на вирощуванні зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур та розведенні великої рогатої худоби молочних порід - пані Атрошенко має частку у 50%.
У мережі вареничних «Балувана Галя» (засновник ресторатор Ігор Сухомлин, він же і розпоряджається часткою у 66%), Ірині Атрошенко належить 34%. Але це ще не все - також пані Атрошенко володіє найбільшою часткою у ресторанному ТОВ «Мімоза-груп» - 56,67%.
Є у її активі навіть бізнес, який спеціалізується на наданні послуг мобільного харчування - ТОВ «ФУД СЕРВІС 2017», де їй належить 33% компанії.
Одним з найдорожчих активів чернігівської бізнес-вуман є зареєстрований у Києві АТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Скай Авеню", статутна вартість - 57,5 млн грн, де чернігівка розпоряджається часткою у 100%.
Стільки ж статутної вартості має і закритий венчурний фонд АТ «Аленто», де Ірині Атрошенко належить 75% компанії.
Є у пані Ірини і власний бізнес - ним вона володіє вже понад 20 років: це надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.
У списку її володінь значиться і медійний бізнес, щоправда, з незвичним основним КВЕДом - ПП «Телерадіоагенство «Терра», яке кілька років поспіль навіть отримувало ліцензії від Нацради на мовлення. А от основний вид діяльності у компанії чомусь… оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням, кормами для тварин.
Засновником компанії від початку значився Владислав Атрошенко та кіпрський «Ав-Афт Інвестментс Лімітед». Кіпріоти в якості бенефіціарів та засновників лишилися, а от основний вигодонабувач змінився - ним, вірніше, нею стала Ірина Атрошенко з часткою у 79,6%.
А у будкомпанії «Добро» від минулорічного лютого пані Ірина значиться видаленим бенефіціарним власником.
Читати також: Атрошенко оформлює розлучення та опікунство?
* * *
"Час Чернігівський" писав про суд над Атрошенко за порушення антикорупційного законодавства: Цікаві подробиці з суду над Атрошенко: прокуратура виявила, що кілька фірм мера записані …. на водія. Також ми писали, як у Чернігові замовили реконструкцію насосної станції вартістю у більше 400 мільйонів гривень у фірми, що належить... адвокату.