В Інституті масової інформації буде новий представник по Чернігівщині: чому колишній фахівець іде з посади

08 ГРУДНЯ 2025, 15:21

2452

Ярмоленко Анастасія

Павло Пущенко

Павло Пущенко

3 грудня Громадська організація “Інститут масової інформації” оголосила конкурс на посаду регіонального представника/представниці (часткова зайнятість) у Чернігівській області.

У заявці на вакансію лаконічно окреслений функціонал майбутнього фахівця:

  • постійно моніторити порушення прав журналістів у регіоні та писати відповідні новини;
  • раз на місяць писати аналітику / блог про медіаситуацію в регіоні;
  • повідомляти ІМІ про потреби медійників та допомагати їм разом з нами;
  • підтримувати контакти та проводити регулярні зустрічі з місцевими органами влади, правоохоронними органами, редакціями з питань захисту прав журналістів;
  • за погодженням з центральним офісом ІМІ брати участь в офіційних / публічних заходах від імені ІМІ;
  • поширювати інформацію про діяльність ІМІ в місцевих медіа;
  • підтримувати інформаційні кампанії ІМІ на регіональному рівні та допомагати в організації заходів ІМІ в регіоні.

«Час Чернігівський» звернувся до чинного регіонального представника ІМІ Павла Пущенка з проханням прокоментувати появу цієї вакансії. 

Зʼясувалося, що фахівець все ж припиняє співпрацю з громадською організацією. 

Павло Пущенко, журналіст, громадський діяч, представник ІМІ по Чернігівській області, прокоментував появу вакансії фахівця моніторингу медіа по регіону:

- Так, нині я дійсно допрацьовую цей рік і потім наша співпраця завершується. Чому так? Насправді я зайнятий на інших проєктах, тож, не встигаю з моніторингом, а хотілося б бути ефективним, тож, краще, аби цю роботу міг виконувати той, хто може приділити цьому більше уваги і часу. А так - у мене лишаються дуже теплі спогади про роботу в команді ІМІ.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Аліна Лисиця ловила зеків, забирала автомати для тероборони. Читайте у "Віснику"

29 КВІТНЯ 2026, 11:29

Сукні з Чернігова продаються в Ізраїлі: ціни високі

29 КВІТНЯ 2026, 10:46

Фото

На Чернігівщині сапери знищили понад 200 артснарядів за два дні

29 КВІТНЯ 2026, 09:23

Після масових обстрілів у Корюківку дзвонив президент Німеччини

29 КВІТНЯ 2026, 08:31

У громаді обрали кращого двірника: приз обрав сам

28 КВІТНЯ 2026, 20:25

Вiдео

На місці могили – вирва, навколо – все побито: ворог атакував кладовище у Чернігові

28 КВІТНЯ 2026, 18:57

До 50-річчя Чернігівської броварні представили лімітоване пиво «Щось Особливе»

28 КВІТНЯ 2026, 18:09

ТОП-переглядів